سه شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۳ , ۱۲:۴۴:۳۶
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۳/۴/۴ ساعت ۱۴:۱۱
لینک کوتاه مطلب:

برگزاری همایش ماهانه دهیاران بخش مرکزی کامیاران با موضوع جهاد تبیین و مشارکت حداکثری در انتخابات

فرماندار کامیاران در همایش دهیاران بخش مرکزی ؛ دهیاران با سرلوحه قرار دادن جهاد تبیین ، امید آفرینی و برنامه ریزی در کار زمینه مشارکت حداکثری مردم در فعالیتهای اجتماعی به ویژه انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در مناطق روستایی را فراهم نمایند.

همایش ماهانه دهیاران بخش مرکزی کامیاران روز یکشنبه ۳ تیر ماه ۱۴۰۳ با حضور فرماندار شهرستان ، معاون عمران و برنامه ریزی فرماندار ، بخشدار مرکزی ، رئیس تبلیغات اسلامی و تعدادی از مسئولان در محل سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی شهرستان برگزار شد.

فرماندار شهرستان کامیاران در این نشست به در پیش بودن چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در هشتم تیر ماه اشاره کرد و گفت : دهیاران با جهاد تبیین زمینه مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح در مناطق تحت مدیریت خود را فراهم نمایند.

وی برگزاری انتخابات پرشور را زمینه ساز رشد و توسعه  بیشترکشور عنوان کرد و افزود : منافع برگزاری انتخابات نه تنها بخش شهری بلکه مناطق روستایی  را در بر خواهد گرفت و دهیاران با استفاده از این فرصت پیش آمده زمینه ساز عمران بیشتر منطقه خود خواهند بود.

ثقفی نیا در ادامه مشارکت در برنامه های اجتماعی و فرهنگی با حضور مردم در روستاها با مدیریت دهیاران را ضروری برشمرد  و با بیان اینکه در روستاهای شهرستان خدمات خوبی از سوی دولت صورت گرفته است ، اظهار داشت : با اطلاع رسانی این خدمات امید آفرینی و نشاط اجتماعی تقویت تا زمینه حضور و مشارکت بیشتر مردمی با هدف تحقق اهداف و برنامه ها افزایش یابد.

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه به بیان برخی از مسائل و چالش هایی که ممکن است در حوزه روستایی آسیب زا  و تنش آفرین باشد پرداخت و از دهیاران خواست در جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی و توسعه برنامه های فرهنگی و ورزشی ، جلوگیری از حریق مراتع و جنگل ها و حفاظت از محیط زیست و اراضی ملی ، پیشگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز و حفاظت از امکانات با همراهی گروههای مردمی و ادارات نهایت تلاش خود را بکار گیرند.