چهارشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۳ , ۰۱:۱۷:۳۸
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۳/۲/۲۳ ساعت ۱۴:۴۲
لینک کوتاه مطلب:

با معرفی نفرات برتر؛ رقابت های دو کوهستان به میزبانی شهرستان کامیاران پایان یافت

دومین دوره مسابقات دو کوهستان( اسکای رانینگ) با حضور بیش از ۹۰ نفر در دو بخش بانوان و آقایان روز جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه در مسیر روستای تاریخی «پلنگان» به سمت روستای «تنگی ور» برگزار شد.

🔹 دومین دوره مسابقات دو کوهستان( اسکای رانینگ) با حضور بیش از ۹۰ نفر در دو بخش بانوان و آقایان روز جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه در مسیر روستای تاریخی «پلنگان» به سمت روستای «تنگی ور» برگزار شد.

🔸در این دوره از مسابقات نمایندگان دو کوهستان بیش از ۱۵ استان کشور حضور داشتند و در مسافت ۲۵ کیلومتر و در ارتفاع ۱۲۰۰ متری با یکدیگر به رقابت پرداختند.

⬅️ در پایان و در رده سنی ۱۸ تا ۴۵ سال این مسابقات «حمیدرضا گودرزی» از استان لرستان با ثبت زمان ۲ ساعت و ۹ دقیقه، «رسول مهرابی» از تهران با ثبت زمان ۲ ساعت و ۱۰ دقیقه و «مرتضی جعفرزاده» با ثبت زمان ۲ ساعت و ۱۱ دقیقه عناوین اول تا سوم را بدست آوردند.

⬅️همچنین در رده ۴۵ سال به بالا «حسین ساعدی» از شهرستان سنقر در استان کرمانشاه مقام اول را از آن خود کرد، «برهان نادری» دونده مریوانی استان کردستان مقام دوم و «رفیق فیوز» نیز از شهرستان مریوان دومین نماینده استان کردستان مقام سوم این دور از مسابقات را کسب کردند.

⬅️ همچنین در بخش بانوان «مریم کیانی» از اصفهان با ثبت زمان ۳ ساعت و ۴ دقیقه مقام اول «آزاده معذی» از لرستان با ثبت زمان ۳ ساعت و ۱۸ دقیقه مقام دوم و «فاطمه عالینژاد» از لرستان با ثبت زمان ۳ ساعت و ۲۶ دقیقه مقام سوم را بدست آوردند.

⬅️ در رده جوانان این مسابقات «محمد مهدی امیری» از کامیاران مقام اول را کسب کرد.

🔰 گفتنی است؛ در آیین اختتامیه این دوره از مسابقات ثقفی نیا فرماندار شهرستان کامیاران ، آمنه غلام ویسی مدیرکل ورزش و جوانان کردستان ، معاونین فرماندار به همراه رییس گروه ورزش همگانی این اداره کل، بخشدار و رییس ورزش و جوانان شهرستان کامیاران و جمعی از مسئولین شهرستانی حضور داشتند.