شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ , ۰۴:۵۳:۲۴
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۲/۲/۱۱ ساعت ۲۱:۰۸
لینک کوتاه مطلب:

‍فرماندار کامیاران : برای تجلیل از معلمان در هفته معلم برنامه ریزی شایسته و مناسب صورت گیرد

اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان در سال 1402 به ریاست فرماندار کامیاران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، کیوان شافعی در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان که به منظور برنامه ریزی هفته معلم وبا حضور معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ودیگر اعضاء این شورا در محل مدیریت آموزش و پرورش روز یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه برگزار شد ، گفت : تعلیم و تعلم سبب تربیت و رساندن انسان به کمال وسعادت می گردد.

وی افزود : سرمایه گذاری در حوزه تعلیم و تربیت مسیر رشد و ترقی جامعه را هموار تر می کند و معلمان به عنوان سرمایه اصلی آموزش و پرورش و مهم ترین عامل نظام تعلیم و تربیت، از نقش و جایگاه بسزایی برخوردار اند.

شافعی ضمن تاکید لازم مبنی بر برگزاری مراسم ها و برنامه هایی در شان و جایگاه معلمان وتجلیل از آنان ، اظهار کرد : معلّم عامل اساسی در ایجاد موقعیت مطلوب تحقق اهداف نظام تعلیم و تربیت نقش غیر قابل انکاری در هدایت آینده سازان جامعه دارد.

فرماندار شهرستان کامیاران با گراميداشت ياد و خاطراستاد و معلم بزرگ «شهید مرتضی مطهری» و شهداي والا مقام سنگر مقدس تعليم و تربيت، فرارسيدن هفته معلم را به همه اساتيد، معلمان و فرهنگیان به ویژه معلمان و فرهنگیان زحمت کش شهرستان کامیاران تبريك و تهنيت گفت.

 

در ادامه این نشست علی اکبر ابراهیمی رئیس آموزش و پرورش با تقدیر از همکاری ادارات  از تدوین برنامه هایی برای تجلیل و تقدیر از معلمان و فرهنگیان در طول این هفته  خبر داد و اظهار امیدواری کرد : با اجرای چنین برنامه هایی بتوانیم قدردان زحمات معلمین دلسوز باشیم.