دوشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ , ۲۳:۰۵:۱۵
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۲/۲/۱۰ ساعت ۱۳:۳۵
لینک کوتاه مطلب:

بررسی وضعیت پروژه های آبرسانی در شهرستان کامیاران

صبح روز شنبه ۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ پروژه های آبرسانی روستایی و شهری کامیاران مورد بازدید شافعی فرماندار کامیاران و فرهاد مدیر عامل آبفا کردستان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری در این بازدید که معاون عمران و برنامه ریزی فرماندار ، معاون امور مشترکین آبفا استان ، بخشدار مرکزی ، مدیر آبفا کامیاران ، شهردار ، مدیران بنیاد مسکن و راه وشهرسازی و کارشناسان آبفا استان و شهرستان نیز حضور داشتند ، وضعیت و میزان پیشرفت فیزیکی مجتمع آبرسانی هلتوشان در بخش موچش ، طرح آبرسانی به مسکن ملی و مخازن ذخیره واقع در محدوده آن ، خط آبرسانی به کامیاران با عنوان خط ۶۰۰ و مجتمع آبرسانی یوزیدر-کاشتر واقع در بخش مرکزی کامیاران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

کیوان شافعی فرماندار شهرستان کامیاران در این بازدید به اهمیت تامین آب شرب پایدار شهروندان اشاره کرد و گفت : تسریع در اجرای این پروژها به عنوان مطالبات مردمی مورد تاکید است.

فرماندار کامیاران اظهار امیدواری کرد : آبفا کردستان در پیگیری اعتبارات مورد نیاز طرح های آبرسانی و استفاده از پیمانکاران توانمند نهایت توان خود را بکار گیرد.

کیوان شافعی در ادامه خواستار هماهنگی لازم بین آبفا شهرستان ، شهرداری کامیاران و دیگر ادارات با هدف تسریع در اجرای طرح های آبرسانی شد.

 

مدیر عامل آبفا کردستان در بازدید از طرح های آبرسانی در کامیاران گفت : برای مجتمع آبرسانی هلتوشان در سال جاری ۲۶ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است که امیدواریم با جذب آن بتوانیم آب شرب ۵ روستا را تامین نماییم.

محمد فرهاد در خصوص سایر طرح های آبرسانی در این شهرستان گفت : آبرسانی به مسکن ملی و احداث مخزن آن و خط ۶۰۰ انتقال آب سد گاوشان به شهر کامیاران در دست اجرا بوده و فاز اول مجتمع آبرسانی یوزیدر-کاشتر در حال اتمام و فاز دوم آن نیز در مرحله آغاز عملیات اجرایی است.