یکشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۲ , ۰۷:۳۸:۱۵
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۲/۲/۷ ساعت ۱۷:۱۵
لینک کوتاه مطلب:

کشته وزخمی شدن ۹ نفر در اثر تصادف یک دستگاه مینی بوس با کامیون حامل بار در مسیر سروآباد به کامیاران/پیام تسلیت فرماندار کامیاران

متاسفانه صبح روز پنج شنبه 7 اردیبهشت یک دستگاه مینی بوس حامل مسافر با یک دستگاه کامیون باری در نزدیکی سد زیویه روبروی روستای چرسانه بخش مرکزی کامیاران تصادف کرد که این حادثه تلخ موجب فوت 6 نفر از هم استانی های عزیز و مصدومیت 3 نفر شد.

کشته وزخمی شدن ۹ نفر در اثر تصادف یک دستگاه مینی بوس با کامیون حامل بار در مسیر سروآباد به کامیاران

متاسفانه صبح امروز یک دستگاه مینی بوس حامل مسافر با یک دستگاه کامیون باری در نزدیکی سد زیویه روبروی روستای چرسانه بخش مرکزی کامیاران تصادف کرد که این حادثه تلخ موجب فوت ۶ نفر از هم استانی های عزیز و مصدومیت ۳ نفر شد.

کیوان شافعی فرماندار شهرستان کامیاران در پی این تصادف دردناک بلافاصله در محل حاضر و دستورات لازم به منظور امداد رسانی به آسیب دیدگان صادر کرد.

پیام تسلیت فرماندار شهرستان کامیاران در پی حادثه ناگوار جان باختن تعدادی از هم استانی های عزیر در پی تصادف مینی بوس با کامیون باری

➖در پی درگذشت جمعی از هم استانی های عزیز در اثر تصادف در مسیر سروآباد به سمت کامیاران ، کیوان شافعی فرماندار شهرستان کامیاران ، این حادثه تلخ و مصیبت را به هم استان های گرامی و خانواده حادثه دیدگان، تسلیت گفت.
➖به گزارش روابط عمومی فرمانداری در متن پیام تسلیت فرماندار کامیاران آمده است: حادثه دردناک تصادف یک دستگاه مینی بوس با کامیون باری در مسیر سروآباد به کامیاران که موجب جان باختن شش نفر و مصدومیت سه نفر از هم استانی های محترم گردید باعث غم و اندوه شدید شد.
➖اینجانب با نهایت تاسف و تالم از وقوع این حادثه تلخ ، ازطرف خود و به نمایندگی از مردم شریف کامیاران ضمن ابراز همدردی با خانوادە‌های داغ دیدگان و آرزوی شفای عاجل برای مصدومین ، این مصیبت دردناک را تسلیت عرض می نمایم و از درگاه خداوند متعال می خواهم روح درگذشتگان را با انبیا و صالحان محشور و به بازماندگان و مصیبت دیدگان صبر عطا فرماید.

پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲