شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ , ۰۶:۵۰:۲۴
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۲/۲/۵ ساعت ۱۷:۱۱
لینک کوتاه مطلب:

پیام تبریک فرماندار شهرستان کامیاران به مناسبت هفته کارگر

فرماندار کامیاران در پیامی روز جهانی کار و کارگر و هفته کارگر را به کارگران زحمت کش و دست اندرکاران حوزه کارگری تبریک گفت.

متن پیام تبریک فرماندار کامیاران به شرح ذیل است:

 

باسمه تعالی

در ایران اسلامی طی سال‌های اخیر نام سال‌ها از سوی رهبر معظم انقلاب با رویکرد اقتصادی انتخاب و سال جاری نیز با عنوان «مهار تورم، رشد تولید» در همین راستا نامگذاری شده است. لذا اهمیت و موقعیت کارگران به‌ عنوان پایه های رسیدن به اهداف کلان اقتصادی کشور دو چندان شده تا جایی که نقش این قشر متعهد، دلسوز و زحمت کش در تحقق اين شعار راهبردی كه بر تولید به عنوان کلید حل مشکلات اقتصادی تاکید دارد، در سايه تلاش و هم افزايي ديگر متخصصان و فعالان بخش توليد تعیین کننده می باشد.

فرا رسیدن هفته کار و کارگر فرصتی مغتنم برای تجلیل و تقدیر از زحمات این قشر بی ادعا است که پیامبر عظیم الشأن اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) بر دستان آنان بوسه زد و امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی کارگران را ستون فقرات کشور دانسته اند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام جامعه کارگری، فرارسیدن هفته کار و کارگر و یازدهم اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر را به عوامل و دست اندرکاران این حوزه، زحمتکشان عرصه مقدس کار و تلاش، کارفرمایان، کارگران و خانواده های محترمشان به ویژه کارگران بخش های مختلف شهرستان تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند منان سلامتی، عزت و موفقیت این عزیزان را در راه پیشرفت و آبادانی هرچه بیشتر کشور عزیزمان مسئلت دارم.

 

 کیوان شافعی

 فرماندار شهرستان کامیاران