پنج شنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۳ , ۰۹:۴۴:۳۷
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۲/۱/۲۵ ساعت ۲۰:۰۶
لینک کوتاه مطلب:

در روز جهانی قدس : مردم شهرستان کامیاران آزادی قدس شریف را فریاد زدند

مردم متدین و روزه دار شهرستان کامیاران با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس در کنار فرماندار ، امام جمعه ، فرماندهان نظامی وانتظامی ، دیگر اعضای شورای تامین و مسئولان ، یکبار دیگر با آرمان‌های امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت نمودند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری همزمان با سراسر نقاط کشور و استان مردم متدین و روزه دار شهرستان کامیاران امروز جمعه ۲۵ فروردین ماه با حضور با شکوه خود راهپیمایی روز جهانی قدس را با شعار محوری ” فلسطین محور وحدت جهان اسلام ، قدس در آستانه آزادی ” برگزار کردند.

در این مراسم که فرماندار شهرستان ، امام جمعه ، فرماندهان نظامی وانتظامی ، دیگر اعضای شورای تامین و مسئولان نیز حضور داشتند ، حاضرین با سردادن شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل آزادی قدس شریف را فریاد زدند ویکبار دیگر با آرمان های امام (ره) و مقام معظم رهبری تجدید بیعت نمودند.

حجت الاسلام دکتر زارعی امام جمعه کامیاران پس از طی مسیر توسط راهپیمایان و حضور در محل تجمع نهایی به عنوان سخنران این مراسم مردمی گفت : روز جهانی قدس به ابتکار امام (ره) و با این عنوان که قدس مسئله اول جهان اسلام است نامگذاری و باعث شکل گیری جبهه ای متحد از مسلمانان در برابر رژیم صهیونیستی شد.

وی افزود : در منظومه فکری مقام معظم رهبری هم مسئله قدس به عنوان مسئله اول جهان اسلام مطرح و ما امروز شاهد گسترش این جبهه در تمام کشورهای اسلامی هستیم.

امام جمعه کامیاران در ادامه به دیپلماسی درست دولت اشاره کرد و گفت : ایجاد رابطه ایران با دیگر کشورهای منطقه قدرت نمایی شرق در برابر غرب را به نمایش گذاشت  وضربه محکمی بر آمریکا زد و به فضل خداوند جبهه مقاومت و جمهوری اسلامی روز به روز قوی تر می شوند و انشاء الله شاهد نابودی اسرائیل در آینده نزدیک خواهیم بود.

در ادامه این مراسم قطعنامه ای در ۷ بند قرائت و پرچم های آمریکا و اسرائیل به آتش کشیده شد.