یکشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۲ , ۰۸:۴۹:۲۶
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۲/۱/۲۳ ساعت ۲۱:۴۲
لینک کوتاه مطلب:

جشن گلریزان در کامیاران برگزار شد/کمک مالی ۶۰۰ میلیون تومانی خیرین کامیارانی به منظور آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد

جشن گلریزان به منظور آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد شهرستان کامیاران روز سه شنبه 22 فروردین ماه 1402 در محل سالن اجتماعات دادگستری شهرستان و با حضور مسئولان وجمعی از خیرین برگزار شد.

کیوان شافعی فرماندار شهرستان کامیاران در این مراسم به بیان اهمیت این کار خیر ونقش آن در کاهش آسیب های اجتماعی اشاره کرد و گفت : ۱۳ زندانی جرائم غیر عمد کامیارانی چشم به راه حمایت های خیرین به منظور بازگشت به آغوش گرم خانواده هستند.

حسین محسنلو رئیس دادگستری شهرستان در این مراسم به اهمیت کار خیر و رفع نیاز دیگران پرداخت و گفت : کمک به آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد در واقع شکر نعمتی است که خدا به ما داده و پاداش آن نزد حق تعالی محفوظ است .

محمد خسروی مدیر ستاد دیه و معاون اداره کل زندان های کردستان با تقدیر از حمایت های خیرین با اعلام اینکه سال گذشته ۲۴۳ زندانی جرائم غیرعمد کردستانی با همین حمایت ها آزاد شده اند گفت : در حال حاضر نیز ۳۰۱ زندانی جرائم غیر عمد استان چشم به راه حمایت مردم نیکوکار و خیرین هستند.

در پایان این مراسم مبلغی حدود  ۶۰۰  میلیون تومان مساعدت مالی خیرین کامیارانی به منظور کمک به آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد با همکاری مرکز حرفه آموزی کامیاران جمع آوری شد.