سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ , ۲۱:۲۴:۰۲
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۲/۱/۱۶ ساعت ۱۹:۰۵
لینک کوتاه مطلب:

راهپیمایی روز جهانی قدس جمعه ۲۵ فروردین ماه در کامیاران برگزار می شود/ دعوت فرماندار شهرستان از اقشار مختلف جهت حضور در این مراسم

جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان با موضوع برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس روز سه شنبه 15 فروردین به ریاست کیوان شافعی فرماندار و با حضور دیگر اعضای این شورا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان با موضوع برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس روز سه شنبه ۱۵ فروردین به ریاست کیوان شافعی فرماندار و با حضور دیگر اعضای این شورا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

 

فرماندار شهرستان در این جلسه با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و سالی خوب برای همگان و تبریک و تسلیت شهادت جوان کردستانی مدافع حرم ، شهید “میلاد حیدری”در مقابله با صهیونیست ها ، گفت : روز جهانی قدس با تدبیر معمار کبیر انقلاب  در سال ۵۸ و بعد از حمله رژیم اشغالگر قدس به مسجد الاقصی نامگذاری شده است که  برگزاری مراسم این روز نقطه امیدی برای همه مظلومین و ملت مظلوم فلسطین است .

وی افزود : خوشبختانه با همین تدبیر جبهه ای گسترده بر ضد صهیونیست ها شکل گرفت و هر ساله در بیش از ۸۰ کشور مراسم روز جهانی قدس با شکوه خاصی برگزار می شود.

کیوان شافعی در ادامه بر لزوم حفظ وحدت و یکپارچگی در برابر سیاست های رژیم صهیونیستی بر ضد ملت های مسلمانان تاکید و تصریح کرد: امروزه همه از نقشه های پلید این رژیم غاصب به درستی آگاه هستند و لازم است همگان با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس تنفر و انزجار خود را از این رژیم اشغالگر به نمایش بگذارند.

فرماندار کامیاران در خاتمه از اقشار مختلف و مردم فهیم و آگاه شهرستان دعوت به عمل آورد تا با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس همگام با سایر هموطنان حماسه ماندگار دیگری برای ایران اسلامی خلق نمایند.

در ابتدای این جلسه باتمانی معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری به بیان اهمیت مشارکت و همکاری ادارات و نهادها در برگزاری هرچه باشکوه تر راهپیمایی روز جهانی قدس پرداخت و گفت : این مراسم در سال جاری و بنا به تصمیم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در روز ۲۵ فروردین ماه مصادف با ۲۳ ماه مبارک رمضان ، همزمان با سراسر کشور در شهر ستان کامیاران برگزار می شود.

معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری سپس با بیان برنامه های این روز و تشریح و ظایف دستگاههای مختلف خواستار اطلاع رسانی لازم به منظور حضور اقشار مختلف در این مراسم شد.