یکشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۲ , ۰۷:۰۷:۴۷
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۲/۱/۱۶ ساعت ۱۹:۰۷
لینک کوتاه مطلب:

جشن گلریزان با هدف آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد کامیارانی در شهرستان برگزار می شود

در جلسه هماهنگی وبرنامه ریزی جشن گلریزان که روز سه شنبه 15 فروردین در محل فرمانداری برگزار گردید ، اعلام شد این مراسم در روز 22 فروردین ماه با هدف آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد کامیارانی در شهرستان برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری جشن گلریزان روز سه شنبه ۱۵ فروردین ماه در محل فرمانداری و به ریاست فرماندار و با حضور معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری ، رئیس دادگستری ، امام جمعه و بخشدار موچش ، رئیس زندان و جمعی از مسئولان برگزار شد.

فرماندار شهرستان در این جلسه ضمن تاکید لازم مبنی بر اطلاع رسانی در خصوص برگزاری چنین مراسمی گفت : در این اطلاع رسانی انتظار هست موضوع حمایت از آزدسازی زندانیان جرائم غیرعمد کامیارانی برجسته شود.

 وی افزود : آثار کار وعمل نیک ماندگار بوده و شرکت در جشن گلریزان به منظور حمایت از آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد نیز به عنوان کار و عملی نیک گره گشای بسیاری از مشکلات جامعه خواهد بود.

کیوان شافعی به مزایای حمایت خیرین در این راستا اشاره کرد وافزود : کمک به بهبود اوضاع اجتماعی و ارتقا امنیت اجتماعی ، جلوگیری از سرگردانی خانواده ها ، پایین آمدن آمار زندانیان ، کاهش بار مالی بر دوش دولت وکمک به عدالت قضایی بخشی از منافع آن است.

محسنلو رئیس دادگستری شهرستان نیز از آمادگی لازم جهت برگزاری جشن گلریزان با حمایت دستگاه قضایی در شهرستان خبر داد و گفت : به همین منظور ضمن قبول میزبانی چنین مراسمی از دستگاههای مختلف می خواهیم با شناسایی و دعوت از خیرین زمینه آزادسازی تعداد بیشتری از زندانیان جرائم غیرعمد کامیارانی وبازگشت آنان به کانون گرم خانواده فراهم شود.

 در این جلسه نادری رئیس زندان کامیاران ضمن دعوت از خیرین شهرستان جهت حضور در جشن گلریزان ، گفت : این مراسم در شهر کامیاران درروز سه شنبه ۲۲ فرودین ماه سال جاری برگزار خواهد شد.