شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ , ۰۷:۰۴:۴۴
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۲/۱/۱۲ ساعت ۰۲:۱۳
لینک کوتاه مطلب:

پیام تبریک فرماندار کامیاران به مناسبت فرا رسیدن ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی

فرماندار کامیاران با تبریک ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی گفت: مردم مسلمان ایران با رای حداکثری خود به جمهوری اسلامی، آرزوها و خواسته هایشان در برپایی حکومتی مستقل و برخواسته از مکتب اسلام را تحقق بخشیدند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران پیام تبریک کیوان شافعی فرماندار شهرستان کامیاران به مناسبت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی به شرح ذیل است :

بسم الله الرحمن الرحیم
دوازدهمین روز از بهار هر سال یادآور حماسه پرشکوه رفراندوم ملت بزرگ ایران به منظور تاسیس نظام “جمهوری اسلامی ایران” به رهبری امام (ره) می باشد. روزی که مردم مسلمان ایران با رای حداکثری خود به جمهوری اسلامی آرزوها و خواسته هایشان در برپایی حکومتی مستقل و برخواسته از مکتب  اسلام را تحقق بخشیدند.
حرکت تاریخی ملت ایران در روز دوازدهم فروردین ۱۳۵۸، خون تازه ای در رگ های خشکیده ملت های مظلوم و مستضعف جاری ساخت و مردم جهان را به اندیشه ای نوین و تأثیرگذار برای ساختن جامعه ای بدون وابستگی به ابرقدرت ها دلگرم و امیدوار نمود و به تمامی آزادیخواهان و به ویژه مسلمانان ثابت شد که آموزه های اسلام پشتوانه و رهایی بخش جهانیان است.
اینجانب با تبریک این روز تاریخی و بزرگ به هموطنان گرامی، به ویژه مردم شریف شهرستان کامیاران موفقیت همگان را در راستای منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و سیاست های دولت مردمی در سالی که به نام “مهار تورم، رشد تولید” نامگذاری  شده است، از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.