سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ , ۲۱:۴۶:۰۳
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ ساعت ۱۴:۰۷
لینک کوتاه مطلب:

برگزاری آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کامیاران در سال ۱۴۰۱

آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کامیاران در سال جاری روز یکشنبه 21 اسفند ماه به ریاست شافعی فرماندار و با حضور مدیر آموزش و پرورش و دیگر اعضاء در محل مدرسه بعثت برگزار شد.

فرماندار کامیاران در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان گفت :  سیستم تعلیم و تربیت اساس و مبنا و یکی از زیربناهای توسعه است وبایستی تقویت شود.

کیوان شافعی افزود : هر اعتباری که در زمینه آموزش و پرورش هزینه شود سرمایه گذاری برای آینده است.

وی خاطر نشان کرد : جایگاه آموزش و پرورش مهم و انتظار هست مشکلات آن با دقت نظر بررسی ودرجهت حل آن اقدام شود.

فرماندار کامیاران در ادامه در خصوص واگذاری املاک تجاری آموزش و پرورش خواستار توجه بیشتر به منافع این دستگاه با موافقت اعضای شورا شد.

در ادامه این جلسه مدیر آموزش و پرورش کامیاران از آمادگی لازم برای ساخت هنرستان هنر با توجه به مصوبه قبلی این شورا خبر داد و گفت : ۴ میلیارد تومان از ناحیه خیر نیز برای این اقدام پیش بینی شده است.

وی سپس به برخی دیگر از مصوبات شورا اشاره و از پیگری آنها خبر داد و اظهار امیدواری کرد : با هم اندیشی وهمراهی اعضای شورا شاهد تقویت سیستم آموزش و پرورش شهرستان باشیم.

در ادامه این جلسه مدیر مجتمع آموزشی بعثت در گزارشی به فعالیت این مجموعه به منظور آموزش و تعلیم وتربیت افراد دارای معلولیت های خاص اشاره کرد و اظهار امیدواری کرد : با همراهی و همکاری اعضای شورای آموزش و پرورش بتوان نسبت به پوشش تحصیلی هر چه بهتر این افراد اقدام کرد.