یکشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۲ , ۰۷:۴۲:۵۰
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ ساعت ۱۶:۱۹
لینک کوتاه مطلب:

جشنواره ادبی «شوناس» خرداد ماه سال آینده در کامیاران برگزار می شود

جشنواره داستان‌نویسی "شوناس " در خرداد ماه سال 1402 به میزبانی کامیاران و به صورت کشوری برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری جشنواره ادبی “شوناس ” روز سه شنبه ۹ اسفند ماه ۱۴۰۱ در محل فرمانداری و با حضور کیوان شافعی فرماندار ، معاون سیاسی و  اجتماعی فرماندار ، مدیر آموزش و پرش ، معاون شهردار کامیاران ، دبیر و تعدادی از عوامل اجرایی این برنامه ادبی در محل فرمانداری برگزار شد.

کیوان شافعی فرماندار کامیاران در این جلسه با اشاره به ظرفیت های فرهنگی و همچنین استعدادهای خوبی که در حوزه فرهنگ ، هنر و ادبیات در سطح شهرستان وجود دارد ، گفت : برگزاری چنین جشنواره هایی می تواند در شناسایی و معرفی استعدادهای شهرستان موثر باشد.

وی افزود : برنامه ریزی و همکاری به منظور هرچه بهتر برگزار کردن این جشنواره که به صورت کشوری و به میزبانی کامیاران برگزار می شود ضروری است.

فرماندار کامیاران اظهار امیدواری کرد : با بهره مندی از ظرفیت ها و امکانات موجود و همچنین تجربیات دوره های قبل ، اجرای این جشنواره با موفقیت مضاعف همراه باشد.

در ادامه این جلسه مدیر آموزش و پرورش شهرستان کامیاران از برگزاری نشست های  ابتدایی به منظور فراهم کردن مقدمات و شرایط لازم برگزاری این جشنواره و دریافت آثار شرکت کنندگان خبر داد و معاون شهردار کامیاران نیز گفت : شهرداری کامیاران در اجرای برنامه های فرهنگی و جشنواره های مختلف نقش مطظلوبی ایفا کرده و در این جشنواره نیز نقش آفرین خواهد بود.

دبیر جشنواره “شوناس ” گفت :  این جشنواره با همکاری ستاد شهرستانی متشکل از فرمانداری، آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی، کانون پرورش فکری و شهرداری کامیاران با هدف گسترش ادبیات داستانی، پرورش خلاقیت و استعدادهای کودکان و نوجوانان ، رشد مهارت های نوشتاری و آشنایی در میان کودکان والدین ومعلمان در زمینه ادبیات کودک و نوجوان برگزار می شود.