پنج شنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۳ , ۱۰:۲۱:۴۵
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۱۲/۳ ساعت ۱۶:۳۰
لینک کوتاه مطلب:

فرماندار کامیاران در جلسه خدمات سفر شهرستان ویژه نوروز : فضای شهرستان کامیاران با توجه به جاذبه های گردشگری برای پذیرش مهمانان نوروزی آماده شود

اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفرشهرستان کامیاران ویژه نوروز 1402 به ریاست فرماندار شهرستان کامیاران و با حضور معاون عمران وبرنامه ریزی فرمانداری ، بخشداران ، رئیس میراث فرهنگی و دیگر اعضاء این ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفرشهرستان کامیاران ویژه نوروز ۱۴۰۲ در روز سه شنبه دوم اسفند ماه به ریاست کیوان شافعی فرماندار شهرستان کامیاران و با حضور معاون عمران وبرنامه ریزی فرمانداری ، بخشداران ، رئیس میراث فرهنگی و دیگر اعضاء این ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان کامیاران در این جلسه به مزیت های نسبی گردشگری به عنوان یک صنعت مهم اشاره کرد و با تاکید بر فراهم کردن فضای شهرستان با توجه به جاذبه های گردشگری جهت پذیرش مهمانان نوروزی گفت: ایام نوروز فرصت بسیار خوبی برای معرفی جاذبه ها، قابلیت ها و توانمندی های این شهرستان است.

وی افزود : شهرستان کامیاران به عنوان یکی از قطب های مهم گردشگری استان در زمینه های تاریخی ، فرهنگی و طبیعی دارای جاذبه های زیادی است که هر ساله پذیرای گردشگران زیادی است.

شافعی خدمات‌ دهی شایسته و مناسب به مسافران و گردشگران نوروزی را حائز اهمیت برشمرد وبیان کرد : در این راستا بایستی تیم های نظارتی و گشت های ویژه در ایام سفرهای نوروزی فعال و به صورت مستمر و دوره ای نظارت لازم را در حوزه بازار و سایر صنوف اعمال نماید.

فرماندار شهرستان ضمن اعلام اینکه اقامتگاههای ستاد اسکان و بخش خصوصی آماده پذیرش مهمانان است ، خواستار تلاش و برنامه ریزی کمیته های این ستاد در جهت تامین آسایش و رفاه گردشگران و مسافران شد.

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان کامیاران هم در این جلسه اظهار امیدواری کرد: با تعامل و همکاری تمامی اعضای ستاد، میزبان خوبی برای گردشگران باشیم.

وی افزود: ده کمیته در قالب ستاد اجرایی خدمات سفر ویژه نوروز نسبت به برنامه ریزی لازم در راستای پذیرش هرچه بهتر مسافران نوروزی فعالیت خواهند داشت.

شهردار کامیاران نیز در این جلسه از تشکیل کمیته ای در شهرداری به منظور فراهم کردن فضای سطح شهر جهت ورود مسافران خبر داد و گفت : در راستای ارائه خدمات بهتر به مهمانان اپلیکشن راهنمای مسافر تهیه و در بدو ورد مسافران به شهرستان در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

وی افزود : کار رنگ آمیزی ، تهیه المان نوروز و زیباسازی سطح شهر در جریان می باشد.