شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ , ۰۵:۳۳:۰۲
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ ساعت ۱۶:۰۳
لینک کوتاه مطلب:

جلسه شورای زکات با حضور امام جمعه ، فرماندار ، بخشداران ، مدیر کمیته امداد و دیگر اعضاء در محل دفتر امام جمعه برگزار شد

جلسه شورای زکات شهرستان کامیاران ظهر روز چهارشنبه 26 بهمن در محل دفتر امام جمعه کامیاران با حضور حجت الاسلام زارعی امام جمعه ، شافعی فرماندار ، بخشداران ، مدیر کمیته امداد و دیگر اعضا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلسه شورای زکات شهرستان کامیاران ظهر روز چهارشنبه ۲۶ بهمن در محل دفتر امام جمعه کامیاران با حضور حجت الاسلام زارعی امام جمعه ، شافعی فرماندار ، بخشداران ، مدیر کمیته امداد و دیگر اعضا برگزار شد.

حجت الاسلام اجمد زارعی امام جمعه کامیاران در این جلسه به اهمیت پرداخت زکات و هزینه کرد آن در راستای کاهش فقر و آسیب های اجتماعی و برقرای عدالت اجتماعی از نگاه دین مبین اسلام اشاره و اظهار امیدواری کرد : با توجه به اینکه مردم شهرستان مردمی معتقد و متدین هستند این فریضه با جدیت بیشتری پیگیری شود.

کیوان شافعی فرماندار شهرستان کامیاران با اشاره به اینکه اجرای برنامه های اسلام در جهت رشد و شکوفایی جامعه  حائز اهمیت است در این نشست بیان داشت : فرهنگ سازی برای ترویج زکات ضروی است و از ظرفیت دستگاههای اجرایی در این زمینه استفاده خواهد شد.

مدیر کمیته امداد شهرستان کامیاران با اشاره به جمع آوری بیش از سه میلیارد تومان زکات در شهرستان و هزینه کرد آن در جهت حل مشکلات نیازمندان گفت : زکات جمع آوری شده در هر محل و منطقه در همان جا و برای رفع مشکلات نیازمندان و یا اجرای طرح های عامل المنفعه هزینه خواهد شد.

در پایان از تعدادی از متولیان امر زکات در شهرستان با اهدای لوح مدیر کل کمیته امداد استان تجلیل به عمل آمد.