شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ , ۰۵:۴۵:۴۰
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ ساعت ۱۵:۵۸
لینک کوتاه مطلب:

برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان به ریاست فرماندار / تشکیل کمیته سامان ازدواج شهرستان کامیاران

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان روز سه شنبه مورخ 25 بهمن ماه 1401 با دو موضوع برنامه ریزی هفته جوان و تشکیل کمیته سامان ازدواج به ریاست فرماندار شهرستان کامیاران و با حضور معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ، رئیس ورزش و جوانان و سایر اعضای ستاد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری روز سه شنبه ۲۵ بهمن ماه ۱۴۰۱ جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان به ریاست کیوان شافعی فرماندار برگزار شد .

فرماندار کامیاران در این جلسه به اهمیت همکاری وهمراهی ادارات جهت حل مسائل ومشکلات جوانان و ارائه برنامه هایی به منظور تسهیل در امر ازدواج تاکید کرد و گفت : قرار دادن امکانات ادارت به منظور امر خیر ازدواج در راستای برنامه های کمیته سامان ازدواج ضروری است.

کیوان شافعی خواستار معرفی توانمندی ها و ظرفیت های جوانان و همچنین تجلیل از جوانان برتر شد و افزود : اهتمام دستگاههای متولی و فرهنگی بایستی در جهت غنی سازی اوقات فراغت جوانان ، توجه به مشکلات آنان به ویژه تسهیل گری در امر مقدس ازدواج و همچنین برنامه ریزی به منظور پیشگیری و مقابله با آسیب هایی که قشر جوان را تهدید می کند باشد.

در ادامه این جلسه ضمن اعلام تشکیل کمیته سامان ازدواج مقرر گردید : ادارات اطلاعات مربوط به مراکز آموزشی و فرهنگی خود را جهت برگزاری مراسم ازدواج جوانان شهرستان در این مراکز در اختیار دبیرخانه کمیته قرار دهند.
همچنین به مناسبت هفته جوان مراسم تقدیر از جوان برتر در محل فرهنگسرای این شهرستان برگزار شود.