پنج شنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۳ , ۱۰:۳۲:۲۰
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ ساعت ۱۶:۵۲
لینک کوتاه مطلب:

با حضور باشکوه مردم انقلابی و متدین شهرستان‌ کامیاران راهپیمایی ۲۲ بهمن برگزار شد

همزمان با سراسر کشور، مراسم جشن بزرگ انقلاب و راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن در نقاط مختلف کشور ، مردم شریف شهرستان کامیاران نیز با حضور با شکوه خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را یادآور شدند.

مراسم راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن در شهرستان کامیاران همزمان  با سراسر کشور با حضور کیوان شافعی فرماندار شهرستان ، امامان جمعه و روحانیون ، اعضای شورای تامین ، فرماندهان و نیروهای نظامی و فراجا ،  مدیران ،کارکنان ادارات و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

محمد وزیری رئیس مجمع بسیج استان و از اساتید دانشگاه به عنوان سخنران این مراسم با بیان دستاوردهای نظام و انقلاب و ثمره آن که همان استقلال ، آزادی و مردم سالاری دینی است گفت : این دستاوردها حاصل شهادت ، مقاومت ، ایثارگری و فداکاری های زیادی است که بایستی با روشنگری و جهاد تبیین حفظ شود.

این استاد دانشگاه در ادامه با اشاره به تلاش دشمنان ملت ایران با هدف ضربه زدن به نظام و جلوگیری از پیشرفت کشور افزود : علیرغم تمامی این تلاش ها مردم متدین ایران همواره حامی نظام بوده و با حضور موثر و به موقع  خود در عرصه های مختلف مانع از تحقق نقشه شوم دشمنان شده اند.

در ادامه قطعنامه ای در یک مقدمه و ۸ بند قرائت و پرچم های آمریکا واسرائیل به آتش کشیده شد.