شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ , ۰۴:۴۸:۳۵
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ ساعت ۱۵:۰۶
لینک کوتاه مطلب:

دعوت فرماندار کامیاران از مردم فهیم و انقلابی شهرستان جهت حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

کیوان شافعی فرماندار شهرستان کامیاران از اقشار مختلف و مردم شریف و انقلابی شهرستان جهت حضور باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن دعوت به عمل آورد.

دعوت فرماندار کامیاران از مردم فهیم و انقلابی شهرستان جهت حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

کیوان شافعی فرماندار شهرستان کامیاران از اقشار مختلف و مردم شریف و انقلابی شهرستان جهت حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت به عمل آورد.

دراین بیانیه آمده است: ملت بیدار و هوشیار ایران اسلامی بار دیگر در راهپیمایی عظیم یوم‌الله ۲۲ بهمن، ضمن نمایش اتحاد ملی و روحیه استکبار ستیزی خود، مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی کوبیده و نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب می کنند.
دهه فجر تبلور اراده و خواست ملتی است که ارزش های اسلامی خود را با نثار خون خویش و تحمل مجاهدت های فراوان بدست آورد.
بدون شک مردم شریف، متدین و انقلابی شهرستان کامیاران در عرصه های دفاع از  انقلاب، جهاد و مبارزه و دفاع از آرمان های این نظام الهی و مردمی سهیم بوده و وفاداری خود را همواره با حضور حماسی در مناسبت های مختلف به نمایش گذاشته اند.
اینجانب ضمن عرض تبریک و تهنیت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از اقشار مختلف و مردم بصیر شهرستان دعوت می نمایم تا با حضور وحدت‌ بخش و عزت‌ آفرین خود در مراسم راهپیمایی یوم‌الله بیست و دوم بهمن و جشن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب، بار دیگر اتحاد ملی، انسجام اسلامی و همبستگی و یکپارچگی عمومی و حمایت از خواسته‌ها و حقوق ملت‌‌های مسلمان و مظلوم را فریاد زده و ضمن تجدید بیعت با شهدای انقلاب اسلامی، امام شهدا و مقام معظم رهبری «مدظله العالی»، دشمنانِ وحدت و اتحاد ملی را در طراحی و پیاده‌سازی توطئه شوم اختلاف و تفرقه و ایجاد نا امنی در میهن عزیزمان مأیوس بگذارید.

وعده ما: شنبه ۲۲ بهمن ماه ساعت ۱۰ صبح – میدان حضرت امام خمینی(ره)