یکشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۲ , ۰۷:۱۰:۲۷
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ ساعت ۲۱:۰۹
لینک کوتاه مطلب:

فرماندار کامیاران تاکید کرد : نظارت جدی ، دقیق و مستمر بر بازار و اصناف مختلف

فرماندار کامیاران در جلسه کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار شهرستان ، بر نظارت جدی ، دقیق و مستمر در حوزه بازار تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان امروز شنبه ۱۰ دی ماه ۱۴۰۱ جلسه کمیته اقدام مشترک ستاد تنظیم بازار شهرستان کامیاران به ریاست کیوان شافعی فرماندار و با حضور معاون عمران و برنامه ریزی فرمانداری ، دبیری رئیس تعزیرات شهرستان و  همراهی مسئولان جهاد کشاورزی ، صمت و اتاق اصناف در محل فرمانداری برگزار شد.

 فرماندار شهرستان کامیاران در این جلسه بر نظارت جدی بر بازار و صنوف مختلف به ویژه نظارت بر واحدهای عرضه کننده مواد غذایی ، کالاهای اساسی و خبازی ها تاکید کرد و گفت : در برخورد با متخلفین بایستی حداکثر مجازات لحاظ شود.

وی تصریح کرد : دستگاههای متولی با همکاری و همراهی همدیگر نسبت به فعال نمودن تیم های گشت و نظارت مشترک خود و بازرسی مستمر در طول روز اقدام و گزارش اقدامات صورت گرفته را به فرمانداری ارسال نمایند.

فرماندار کامیاران اظهار امیدواری کرد : با نظارت و بازرسی دقیق و ویژه ضمن پیشگیری از بروز هرگونه تخلف و فراهم کردن شرایط برخورد با افراد سودجو ، رضایتمندی شهروندان فراهم شود.

در ادامه این نشست در خصوص لزوم رعایت قوانین و مقررات مصوب برای صنوف مختلف به ویژه عرضه کنندگان محصولات غذایی ، کالاهای اساسی و خبازی ها تاکید و اعلام شد از ابتدای سال تا کنون ۴۸۰۵ مورد بازرسی از اصناف مختلف در شهرستان به عمل آمده است که در این بازرسی ها ۹۸ پرونده تشکیل شده است.

همچنین با توجه به اصلاح جرائم از سوی تعزیرات ، مصوب گردید حداکثر جریمه برای متخلفین لحاظ شود.