یکشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۲ , ۰۸:۳۴:۴۱
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۱۰/۷ ساعت ۱۸:۳۶
لینک کوتاه مطلب:

فرماندار کامیاران سالگرد تشکیل نهضت سواد آموزی را تبریک گفت

فرماندار شهرستان کامیاران در جلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی این شهرستان با تبریک سالروز تشکیل نهضت سواد آموزی گفت : این تشکیلات مصدر خدمات شایانی بوده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران جلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی شهرستان کامیاران روز چهارشنبه ۷ دی ماه همزمان با سالروز تشکیل نهضت سواد آموزی به ریاست فرماندار وبا حضور معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ، مدیر آموزش و پرورش ، رئیس نهضت شهرستان و دیگر اعضا در محل مدیریت آموزش و پرورش برگزار شد.

کیوان شافعی با تبریک سالروز تشکیل نهضت سواد آموزی اظهار داشت : تلاش های دست اندرکاران و دستگاههای که با این مجموعه همکاری می کنند شایسته تقدیر است.

وی افزود : نهضت سواد آموزی یکی از تشکیلات با برکت و مهم در راستای ریشه کنی بیسوادی و ماموریتی که برای آن تعریف شده اقدامات خوبی ایفا کرده است.

فرماندار شهرستان گفت : این تشکیلات مصدر خدمات شایانی بوده که امیدواریم با همدلی و همراهی بیشتر تداوم داشته باشد.

در ابتدای این نشت مدیر آموزش و پرورش و رئیس کامیاران حوزه سواد آموزی گزارشی در خصوص فعالیتهای این بخش ارائه و اعلام نمودند کسب رتبه برتر در ارزیابی عملکرد ، تحقق حجم ۱۰۷ درصدی در جذب و پذیرش افراد مد نظر و راه اندازی مرکز یادگیری بخشی از موفقیت های سواد آموزی کامیاران بوده است.