یکشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۲ , ۰۸:۴۳:۴۶
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۹/۲۲ ساعت ۱۸:۳۱
لینک کوتاه مطلب:

بازدید سرزده فرماندارکامیاران از جهاد کشاورزی شهرستان

کیوان شافعی فرماندار شهرستان کامیاران به همراه معاون عمران و برنامه ریزی فرمانداری از مدیریت جهاد کشاورزی این شهرستان بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صبح امروز سه شنبه ۲۲ آذر ماه ۱۴۰۱ ، کیوان شافعی فرماندار کامیاران به همراه معاون عمران و برنامه ریزی فرمانداری به صورت سرزده از مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بازدید کرد.

در این بازدید فرماندار کامیاران ضمن بررسی و ارزیابی عملکرد واحدهای مختلف این اداره گفت : اقدامات جهاد کشاورزی در رونق تولید و اشتغال حائز اهمیت است.

شافعی در ادامه با تاکید بر رفع تداخلات اراضی و پیشگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز  در اراضی کشاورزی افزود : مدیریت صحیح منابع آب و خاک در بخش کشاورزی ضروری است.

وی همچنین تعیین الگوی کشت متناسب با منابع آبی منطقه ، معرفی و استفاده از ارقام و بذرهای مناسب ، آموزش کشاورزان  ، حمایت  از واحدهای تولیدی به ویژه در بخش دامداری و صنایع تبدیلی و توسعه این واحدها را از دیگر اقداماتی بر شمرد که بایستی مورد توجه قرار گیرد.

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه با اشاره به واگذاری برخی از نظارت ها در حوزه بازار و خبازی ها به جهاد کشاورزی خواستار  تلاش موثر و ارائه به موقع گزارش ها در این راستا شد.

در این بازدید کمال رستمی مدیر جهاد کشاوری کامیاران گزارشی از اقدامات صورت گرفته به منظور توسعه بخش کشاورزی شهرستان ارائه نمود.