چهارشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۳ , ۰۰:۱۷:۰۷
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۹/۱۷ ساعت ۱۷:۴۱
لینک کوتاه مطلب:

بررسی مسائل و مشکلات مربوط به پروژه کریدور بزرگراهی غرب کشور در کردستان / فرماندار کامیاران خواستار استفاده از پیمانکاران توانمند به منظور تکمیل این پروژه شد

به منظور بررسی مسائل و مشکلات قطعات بزرگراهی غرب کشور واقع در کردستان ، جلسه ای به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان و با حضور مدیران کل حوزه راه در استان و حضور ویدئو کنفرانسی فرماندار کامیاران و جمعی از فرمانداران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری به منظور بررسی مسائل و مشکلات قطعات بزرگراهی غرب کشور واقع در کردستان ، جلسه ای به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان و با حضور مدیران کل حوزه راه  در استان و حضور ویدئو کنفرانسی فرماندار کامیاران و جمعی از فرمانداران برگزار شد.

در این نشست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان به اهمیت تکمیل این پروژه اشاره و ضمن تاکید لازم مبنی بر شناسایی مسائل و مشکلات از سوی کارشناسان و متولیان اجرای این طرح مهم گفت : پیگیری لازم برای تسریع در اجرا و تکمیل آن به عمل خواهد آمد.

حبیبی افزود :  ۳۲۰ کیلومتر از پروژه کریدور بزرگراهی غرب کشور در استان کردستان واقع شده است که قطعاتی از آن تکمیل و به بهره برداری رسیده است که انتظار هست با همفکری و همراهی مسئولان در استان وشهرستان ها و حل مسائل ومشکلات پیش روی این طرح شرایط تکمیل سایر قطعات فراهم گردد.

فرماندار شهرستان کامیاران در این جلسه ضمن ارائه گزارشی در خصوص اقدامات صورت گرفته جهت اجرای قطعه ۹ این پروژه واقع در شهرستان گفت : تکمیل بخش های باقیمانده این قطعه نیازمند اعتبار و استفاده از پیمانکاران توانمند است.

وی با اشاره به تکمیل بخش قابل توجهی  ازقطعه واقع شده در حوزه شهرستان کامیاران ، اظهار امیدواری کرد : تونل بوانه که نقش مهمی در کاهش خطرات جاده ای دارد در اسرع وقت با حمایت مدیران استان و پیگیری که از ناحیه شهرستان به عمل آمده است به بهره برداری برسد.