شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ , ۰۶:۲۸:۵۶
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۸/۱۵ ساعت ۱۸:۳۹
لینک کوتاه مطلب:

تاکید معاون عمرانی استاندار کردستان مبنی بر تسریع در اجرای پروژه های آبرسانی شهرستان کامیاران

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان به همراه فرماندار کامیاران و مدیر عامل آبفا و جمعی از مسئولان استان و شهرستان از پروژه های آبرسانی شهرستان کامیاران بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، روز شنبه ۱۴ آبان ماه ۱۴۰۱ ، کیومرث حبیبی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان به همراه کیوان شافعی فرماندار شهرستان ، محمد فرهاد مدیر عامل آبفا کردستان ، معاون عمران وبرنامه ریزی فرمانداری ، بخشداران مرکزی و موچش و دیگر مسئولان و کارشناسان مربوطه از پروژه های آبرسانی در این شهرستان بازدید به عمل آوردند.

این پروژه ها شامل مجتمع آبرسانی هلتوشان در بخش موچش ، مجتمع آبرسانی یوزیدر – کاشتر در بخش مرکزی از پایاب سد زیویه که در صورت تکمیل این پروژه ها آب شرب حدود ۴۰ روستای شهرستان به صورت پایدار تامین و همچنین پروژه آبرسانی خط ۶۰۰ به شهر کامیاران از پایاب سد گاوشان که به منظور تامین آب شرب پایدار شهر کامیاران اجرا می شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان در این بازدید ضمن تاکید لازم مبنی بر تسریع در اجرای این پروژه ها گفت : با هدف پیگیری موانع و مشکلات و ارائه راهکارهای لازم جهت حل مشکلات از این پروژه ها بازدید به عمل آمد.

فرماندار کامیاران نیز با ارائه گزارشی در خصوص اهمیت اجرای این پروژه ها گفت : اقدامات لازم به منظور تسریع در اجرای این طرح ها در جریان بوده وامیدواریم با پیگیری لازم و حمایت مدیران استانی بتوانیم نسبت به تکمیل و بهره برداری از این طرح ها به عنوان مطالبات مهم شهرستان اقدام نماییم.