پنج شنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۳ , ۰۹:۴۹:۳۱
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۸/۱۳ ساعت ۱۶:۴۵
لینک کوتاه مطلب:

راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان با حضور باشکوه اقشار مختلف در کامیاران برگزار شد

راهپیمایی یوم الله 13 آبان همزمان با سراسر کشور امروز جمعه با حضور فرماندار شهرستان ، امام جمعه ، فرماندهان نظامی و انتظامی واقشار مختلف و مردم شریف و انقلابی شهرستان کامیاران برگزار شد.

به گزارش  روابط

به گزارش  روابط عمومی فرمانداری ،  همزمان با سراسر کشور مردم متدین و انقلابی  شهرستان کامیاران با حضور با شکوه در را هپیمایی یوم الله  ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ، یکبار دیگر ضمن تجدید میثاق  با آرمان های شهدا ،  امام (ره) و انقلاب نفرت و انزجار خود را از دشمنان ایران اسلامی به نمایش گذاشتند.

اقشار مختلف و مردم فهیم و با بصیرت شهرستان  کامیاران همراه با کیوان شافعی فرماندار ، امام جمعه ، فرماندهان نظامی و انتظامی و دیگر مسئولان با پیمودن مسیر راهپیمایی  از میدان امام (ره) به سمت چهار راه اصلی ،  متحدو یکصدا با سردادن شعارهای بر ضد آمریکا و اسرائیل ، استکبار جهانی  و دشمنان ملت مسلمان ایران و نظام و انقلاب از دستاوردها ، اقتدار و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی  پشتیبانی کردند.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین برومند رازیایی مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان به عنوان سخنران این مراسم با حضور در جایگاه به بیان اهمیت روز تاریخی ۱۳ آبان پرداخت و گفت : این روز یادآور وقایع مهمی از جمله سخنرانی به یاد ماندنی حضرت امام (ره) در مخالفت با تصویب قانون کاپیتولاسیون در سال ۴۳ ، رشادت دانش آموزان در ۱۳ آبان ۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی در ۱۳ آبان ۵۸ می باشد.

وی در ادامه به اقدامات آمریکا و دشمنان بر ضد ملت مسلمان ایران از جنگ تحمیلی ، تحریم و حمایت از گروههای ضد انقلاب پرداخت وافزود : در تمام این سال ها هر کاری که لازم بود انجام دادند تا به این نظام الهی ضربه بزنند اما به لطف خدا و پشتیبانی مردم با بصیرت ناکام ماندند.

حجت الاسلام رازیانی تصریح کرد : امروزه هم آمریکا ، اسرائیل ، انگلیس ، فرانسه ، آلمان ، مرتجعین منطقه و منافقین و دیگر گروهکها به عنوان دشمنان اسلام  متحد شده اند تا با ایجاد فتنه و آوردن تمام داشته های خود امنیت و آرامش کشورمان را برهم زنند که ملت مسلمان ایران با اعتقاد و ایمان به وعده خداوند و بهره گیری از فریضه الهی جهاد تبیین و روشنگری ، شکستی دیگر برای آنان رقم خواهند زد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان در پایان گفت : همه ما باید آگاه باشیم در مقابل جنگ رسانه ای و شناختی دشمن فریب نخوریم و استوار و محکم در جبهه حق بمانیم.

در پایان این مراسم قطعنامه ای در یک مقدمه و چنیدن بند با تکبیر حاضرین  قرائت و پرچم های آمریکا واسرائیل به آتش کشیده شد.