سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ , ۲۱:۲۱:۳۶
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۸/۵ ساعت ۱۲:۵۳
لینک کوتاه مطلب:

فرماندار کامیاران : راهپیمایی ۱۳ آبان همزمان با سراسر کشور در شهرستان برگزار خواهد شد

شافعی فرماندار شهرستان کامیاران در جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی این شهرستان گفت : راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان بطور همزمان با سراسر کشور در این شهرستان برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران ، جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی این شهرستان با موضوع برنامه ریزی راهپیمایی ۱۳ آبان روز چهارشنبه ۴ آبان به ریاست کیوان شافعی فرماندار و با حضور معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری ، جانشین سپاه شهرستان ، رئیس بنیاد تفحص شهدا محور شمال غرب کشور و مسئولان و نمایندگان فراجا ، بنیاد شهید ، آموزش و پرورش و دیگر ادارات در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
فرماندار کامیاران در این نشست با محکومیت اقدامات اخیر دشمنان و عوامل آنها در ایجاد آشوب بر ضد ملت مسلمان ایران ، گفت : مردم این شهرستان مردمی انقلابی ، متدین و همواره در صحنه های مختلف و در پشتیبانی از آرمان های نظام وانقلاب حضوری پر رنگ داشته و دارند.
شافعی افزود : شهروندان کامیاران در دفاع از استقلال و تمایت ارضی و امنیت کشورمان پیشگام بوده و گواه آن وجود تعداد زیادی شهید ، جانباز ، آزاده و ایثارگر در این شهرستان است.
وی سپس به وقایع مهم ۱۳ آبان اشاره و خاطر نشان کرد : این روز که با روز تسخیر لانه جاسوسی ، مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز شناخته می شود یادآور وقایع مهمی است که هیچگاه از ذهن ایرانیان پاک نخواهد شد.
کیوان شافعی در ادامه بیان داشت : بر اساس برنامه ریزی انجام شده راهپیمایی یوم ا… ۱۳ آبان با حضور اقشار مختلف در شهرستان برگزار خواهد شد.
فرماندار کامیاران در خاتمه از مردم متدین شهرستان دعوت کرد با حضور باشکوه خود در راهپیمایی ۱۳ آبان یکبار دیگر ضمن اعلام انزجار از دشمنان و کسانی که قصد ضربه زدن به امنیت و آسایش این مردم را دارند ، عظمت خود را به نمایش بگذارند.