دوشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ , ۲۲:۵۷:۰۷
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۷/۲ ساعت ۲۰:۴۸
لینک کوتاه مطلب:

جلسه هماهنگی وبرنامه ریزی هفته فراجا در کامیاران برگزار شد

با حضور فرماندار شهرستان کامیاران ، فرمانده انتظامی ، معاون سیاسی وامنیتی فرماندار ، جانشین سپاه شهرستان ، شهردار کامیاران و جمعی از مسئولان ، جلسه هماهنگی وبرنامه ریزی هفته فراجا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران امروز شنبه دوم شهریور ماه ۱۴۰۱ جلسه هماهنگی وبرنامه ریزی هفته فراجا با حضور کیوان شافعی فرماندار ، سرهنگ بهروز جلیلیان فرمانده فراجا در شهرستان ، باتمانی معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری ، سرهنگ جعفری جانشین سپاه شهرستان ، شهردار و جمعی از مسئولان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان در این جلسه با تبریک پیشاپیش هفته فراجا گفت : تلاش شبانه روزی پرسنل فراجا  در ایجاد امنیت و آرامش شهروندان برای همگان ملوس است.

کیوان شافعی خاطر نشان ساخت : اقدامات و رویکردهایی که مجموعه زحمتکش فراجا در شهرستان کامیاران  با روحیه جهادی و نگاه اجتماعی محور و بهره گیری از ظرفیت های مردمی دارد قابل تحسین است.

فرماندار شهرستان با تقدیر از زحمات نیروهای زحمتکش فراجا در کامیاران بر همراهی ادارات در اجرای برنامه های هفته فراجا تاکید کرد و افزود : این هفته فرصت مناسبی است تا همگان با خدمات این عزیزان به خوبی آشنا شوند.

سرهنگ بهروز جلیلیان فرمانده فراجا در شهرستان کامیاران در این جلسه  اظهار کرد: هدف از برگزاری هفته فراجا فراهم نمودن زمینه و بستر مناسب جهت آشناسازی بیش از پیش شهروندان با وظایف و ماموریتهای حوزه های مختلف فراجا، مشارکت مردم در برقراری امنیت و ارایه آموزش های موثر در پیشگیری یا کاهش جرایم به شهروندان است.

وی در ادامه به تشریح برنامه های هفته فراجا در شهرستان کامیاران پرداخت و افزود : به همین مناسبت برنامه هایی از قبیل غباروربی گلزار شهدا، برگزاری مراسم صبحگاه مشترک ، نشست با اقشار مختلف و برنامه های آموزشی که بتواند در پیشگیری از جرائم و آسیب های اجتماعی موثر باشد برگزار خواهد شد.

فرمانده فراجا در کامیاران با تقدیر از همراهی ادارات ، اظهار امیدواری کرد : مسئولان با تداوم مشارکت و همراهی خود در برنامه های تدارک دیده شده در پررنگ نمودن نقش فراجا در برقراری نظم و امنیت و آسایش هرچه بیشتر شهروندان سهیم باشند.