چهارشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۳ , ۰۱:۴۱:۳۴
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۶/۶ ساعت ۲۳:۳۶
لینک کوتاه مطلب:

در گرامیداشت هفته دولت و در پنجمین روز از این هفته دو واحد آموزشی در بخش موچش افتتاح شد

به مناسبت هفته دولت و در پنجمین روز از این هفته دو واحد آموزشی یک و چهار کلاسه در بخش موچش شهرستان کامیاران با حضور فرماندار ، معاون عمران وبرنامه ریزی فرماندار ، مدیرکل امور روستایی ،جانشین انتظامی ، بخشدارو مدیر آموزش وپرورش منطقه موچش و جمعی از مسئولان شهرستان و اهالی محلی به طور همزمان با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران صبح امروز یکشنبه ۶ شهریور ماه ۱۴۰۱در پنجمین روز از هفته دولت و در گرامیداشت این هفته دو واحد آموزشی شامل مدرسه یک کلاسه روستای هلتوشان و مدرسه چهار کلاسه روستای فرج آباد بخش موچش به طور همزمان افتتاح شد.

مدرسه یک کلاسه هلتوشان در زمینی به متراژ ۴۰۴ متر و مدرسه چهارکلاسه فرج آباد در زمینی به مساحت ۴۷۰ متر احداث و در مجموع برای اجرای این واحدهای آموزشی مبلغ ۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات دولتی هزینه شده است.

به نمایندگی ازاین پروژه ها مدرسه یک کلاسه هلتوشان افتتاح و در مراسم افتتاحیه کیوان شافعی فرماندار ، معاون عمران وبرنامه ریزی فرمانداری ، مدیر کل امور روستایی استانداری ، جانشین انتظامی ، بخشدار موچش ، مدیر آموزش وپرورش منطقه موچش و جمعی از مسئولان شهرستانی و اهالی محلی حضور داشتند.