پنج شنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۳ , ۰۹:۱۹:۴۱
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۶/۶ ساعت ۲۳:۴۸
لینک کوتاه مطلب:

به مناسبت هفته دولت یادواره شهدا با عنوان آبروی محله ومیز خدمت در روستای خامسان بخش موچش برگزار شد

در گرامیداشت هفته دولت و در پنجمین روز از این هفته یادواره شهدا با عنوان آبروی محله وشهدای منطقه خامسان بخش موچش ومیز خدمت ادارات در این روستا با حضور فرماندارشهرستان ، فرمانده سپاه ، معاون عمران وبرنامه ریزی فرمانداری، جانشین انتظامی ، مدیران کل امورروستایی استانداری ومنابع طبیعی ، بخشدار موچش ، رئیس بنیاد شهید شهرستان و جمعی از مسئولان شهرستانی و محلی واهالی روستای خامسان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران صبح امروز یکشنبه ۶ شهریور ماه در گرامیداشت هفته دولت و در پنجمین روز از این هفته یادواره شهدا با عنوان آبروی محله وشهدای منطقه خامسان بخش موچش در این روستا با حضور کیوان شافعی فرماندارشهرستان ، سرهنگ ملکی فرمانده سپاه ، معاون عمران وبرنامه ریزی فرمانداری، جانشین انتظامی ، مدیران کل امور روستایی استانداری ومنابع طبیعی ، بخشدار موچش، رئیس بنیاد شهید شهرستان و جمعی از مسئولان شهرستانی و محلی واهالی روستای خامسان برگزار شد.

فرماندار شهرستان با گرامیداشت یاد وخاطره شهدای ایران اسلامی گفت : شهدا با فدا کردن جان خود امنیت وآسایش برای جامعه به ارمغان آوردند.

وی افزود : در دین اسلام شهداء جایگاه والایی دارند وبایستی با زنده نگهداشتن یاد و خاطره آنها عزت واعبتاری که نصیب ایران اسلامی شده است حفظ نماییم.

کیوان شافعی در ادامه با بیان اینکه هفته دولت فرصت مناسبی برای اطلاع رسانی شایسته خدمات دولت به مردم است ، اظهار داشت : دولت سیزدهم به عنوان دولت مردمی هدف اصلی خود را خدمتگزاری به مردم می داند و با پشتیبانی مردم عزم جدی برای ریشه کن کردن مشکلات دارد.

فرماندار کامیاران در خاتمه سخنان خود اظهار امیدواری کرد: با همفکری و همراهی مردم شهرستان شاهد پیشرفت و ارتقاء سطح خدمات باشیم.

 

در ابتدای این مراسم سرهنگ حسین ملکی فرمانده سپاه شهرستان گفت : عزت وسرافرازی ایران اسلامی ناشی از خودگذشگی وایثار شهداست.

وی با اشاره به اقدامات خصمانه دشمنان اسلام وانقلاب از بدو شکل گیری این نظام به رهبری امام راحل ، افزود : ایثار و از خود گذشتی فرزندان این سرزمین موجب شکست تمدن پوشالی غرب در برابر اسلام شد و در این مسیر کردها نیز سابقه درخشانی در دفاع از وطن دارند.

سرهنگ ملکی با بیان جایگاه و عظمت امروز ایران اسلامی ومقایسه آن با گذشته تصریح کرد : امروز ایران اسلامی در چنان جایگاهی قرار گرفته است که ۶ قدرت برتر جهانی آمده پذیرش خواسته کشورمان شده اند.

فرمانده سپاه شهرستان با اشاره به اینکه دشمن می خواهد با جنگی دیگرعزت وتعصب را از مردم و جوانان ما بگیرد گفت : با همت و همدلی مردم ومسئولان نظام دشمن در این جنگ نیز شکست خواهد خورد.

در ادامه این مراسم از خانواده شهدای خامسان تجلیل به عمل آمد.

در پایان نیز میز خدمت به منظور رسیدگی به خواسته های مردمی برپا شد.