چهارشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۳ , ۰۱:۱۱:۰۷
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۶/۴ ساعت ۲۱:۳۲
لینک کوتاه مطلب:

فرماندار شهرستان به عنوان سخران پیش از خطبه های نماز جمعه کامیاران : دولت سیزدهم متعلق به مردم و در جهت منافع آنان گام بر می دارد

کیوان شافعی فرماندار شهرستان کامیاران به عنوان سخران پیش از خطبه های نمازجمعه این هفته در مسجد جامع کامیاران و در سومین روز از هفته دولت گفت : دولت سیزدهم به عنوان دولتی مردمی به دنبال تقویت وحدت وهمدلی دولت و مردم ، رفاه وآسایش آنان وبرقراری عدالت اجتماعی است و در جهت منافع مردم گام بر می دارد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران ، کیوان شافعی به عنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه در محل مسجد جامع حضور یافت و با گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت و روز کارمند به ارائه گزارشی از اقدامات دولت در شهرستان پرداخت و گفت : افتتاح و کلنگ زنی ۸۵ پروژه با اعتباری حدود ۷۵ میلیارد تومان بخشی از اقدامات دولت در شهرستان است که این هفته انجام خواهد شد.

وی افزود : در سفر ریاست محترم جمهوری به استان اعتبارات ویژه ای معادل ۱۷۰۰۰ میلیارد برای اجرای ۱۸۹ مصوبه اختصاص یافته است که سهمی از آن برای تکمیل طرح های نیمه تمام ملی در زمینه راه ، آبرسانی و کشاورزی در شهرستان کامیاران است.

فرماندار شهرستان خاطر نشان کرد : مجموع اعتبارت شهرستان در سال جاری ۱۲۸ میلیارد تومان است که براساس اولویت بندی وعدالت توزیع و تکمیل پروژه های نیمه تمام با درصد پیشرفت بالای ۴۰ در آن لحاظ خواهد شد.

وی اظهار کرد : در کنار این اعتبارات ادارات کل نیز ملزم به جذب اعتبارات ملی و تزریق به ادارات خود در شهرستان به منظور تکمیل بعضی از پروژه ها خواهند بود.

کیوان شافعی در ادامه از تلاش دولت سیزدهم برای حل مسائل و مشکلات با پیروی از فرامین امام و رهبری خبر داد و تصریح کرد : تمام تلاشمان این است که خدمتگزاری شایسته برای مردم باشیم و در راستای سیاست های دولت مردمی با فقر ، تبعیض وفساد مقابله خواهیم کرد.

فرماندار کامیاران در خاتمه بیان کرد : موفقیت دولت در گرو همراهی  وپشتیبانی مردم است و اینجانب به عنوان نماینده دولت با تشکر وقدردانی از همکاری وهمدلی مردم شهرستان کامیاران در عرصه های مختلف ، تمام توان خود را برای تحقق اهداف وبرنامه های مدنظر دولت و در جهت حل مسائل ومشکلات به کار خواهم گرفت.

گفتنی است نماز جمعه این هفته به امامت حاج ماموستا سید محسن حسینی اقامه شد.

۴ شهریور ماه ۱۴۰۱