سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ , ۱۹:۵۵:۳۲
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۶/۴ ساعت ۲۰:۲۲
لینک کوتاه مطلب:

در گرامیداشت هفته دولت در کامیاران برگزار شد : یادواره شهیدان رجایی و باهنر و تجلیل از کارمندان نمونه ادارات شهرستان

در گرامیداشت هفته دولت یادواره شهیدان رجایی و باهنر و مراسم تجلیل از کارمندان نمونه ادارات شهرستان کامیاران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری به مناسبت هفته دولت و روز کارمند  روز پنج شنبه سوم شهریور ماه یادواره شهیدان رجایی و باهنر و آیین تجلیل از مسئولان و کارکنان نمونه بسیجی و کارمندان نمونه ادارات در محل فرهنگسرای کامیاران با حضور کیوان شافعی فرماندار ، امام جمعه،فرمانده سپاه ، فرمانده انتظامی معاونین فرماندار ،رئیس دادگستری ، بخشداران ، شهرداران و دیگر مسئولان ادارات برگزار شد.

فرماندار کامیاران در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت و تبریک هفته دولت روز کارمند گفت : شهیدان رجایی و باهنر از یاران امام و انقلاب و اسوه ایثار و نماد خدمت بدون منت به مردم بودند.

وی با اشاره به تاریخچه نامگذاری هفته اول شهریور به نام هفته دولت به خاطر همزمانی با سالروز شهادت شهیدان رجایی وباهنر افزود: امروز در این هفته مبارک ضمن تجدید میثاق با شهدای والامقام رجایی و باهنر بایستی تمام تلاش خود را بکار گیریم تا با برنامه‌ریزی دقیق ، پشتکار خستگی‌ناپذیر زمینه رشد و پیشرفت جامعه و خدمت به مردم را با تاسی  از این شهدای بزرگوار فراهم و با عملکرد خود نشان دهیم پشتیبان نظام ، ولایت و رهبری هستیم.

کیوان شافعی در ادامه به بیان مطالبی از مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب پرداخت و اظهار داشت :  اصلاح عملکرد ، آگاه نمودن مردم با عملکرد دولت ، اصلاح نقاط ضعف و تقویت تقویت نقاط قوت ، جلب مشارکت و همراهی مردم ، قدم برداشتن در راستای عدالت اجتماعی ، آسان کردن زندگی مردم به ویژه  اقشار ضعیف جامعه ، مبارزه با فقر ، تبعیض و فساد و بی عدالتی و رفع مشکلات مردم از دغدغه‌های مقام معظم رهبری بوده و دولت سیزدهم با مردمی کردن دولت به دنبال اجرای منویات ایشان می باشد.

فرماندار کامیاران در خاتمه ضمن ارائه گزارشی در خصوص افتتاح ۸۵ پروزه با اعتباری نزدیک به ۷۵ میلیارد تومان در هفته دولت و همچنین اعلام اعتبارات ۱۲۸ میلیارد تومانی در شهرستان ، اظهار امیدواری کرد : مسئولان و کارمندان ادارات تمام کوشش خود را برای خدمت صادقانه به مردم به کار گیرند.

در ادامه حجت‌الاسلام احمد زارعی امام جمعه کامیاران با بیان ویژگی های اخلاقی و رفتاری شهیدان رجایی و باهنر گفت : در مدت کوتاه دولت این شهدای والامقام الگوی دولت اسلامی معرفی و خدمات آنان آنچنان بود به گونه‌ای که امروزه علیرغم گذشت سال‌ها دامنه تاثیر آن وجود دارد.

وی افزود: ائمه جمعه حلقه وصل بین مردم و حاکمیت هستند و من وظیفه خود می دانم از طرف مردم از زحمات مسئولین و کارمندان تشکر نمایم.

امام جمعه کامیاران با اشاره به اینکه دوران مسئولیت کار و حتی زندگی کوتاه و گذراست توصیه کرد: دست اندرکاران با روحیه انقلابی به مردم خدمت نمایند تا آثار و لذت آن ماندگار باشد.

در پایان این مراسم از مسئولان و کارکنان بسیجی نمونه و همچنین کارمندان نمونه ادارات شهرستان کامیاران تجلیل شد.