یکشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۲ , ۰۸:۱۲:۱۴
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۵/۳۰ ساعت ۱۹:۵۸
لینک کوتاه مطلب:

فرماندار کامیاران ؛ در راستای سیاست های دولت مردمی از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در شهرستان به عنوان اولویت مهم حمایت می شود

کیوان شافعی در نشست با سرمایه‌گذار بخش خصوصی و مدیرجهاد کشاورزی به اهمیت سرمایه گذاری در این شهرستان به منظور رونق تولید و اشتغال اشاره کرد و گفت: از سرمایه‌گذاری در بخش های مختلف به عنوان یکی از اولویت های مهم دولت حمایت می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری روز شنبه ۲۹ مرداد نشستی با حضور کیوان شافعی فرمانداری کامیاران ، کمال رستمی مدیر جهاد کشاورزی و خلیل تنها سرمایه گذار و از فعالان اقتصادی بخش خصوصی به منظور بحث و تبادل نظر در خصوص سرمایه گذاری در شهرستان کامیاران برگزار شد.

فرماندار کامیاران در این نشست ضمن اعلام آمادگی خود مبنی بر حمایت از سرمایه‌گذاری به عنوان اولویت مهم دولت مردمی در شهرستان گفت : در صورت ارائه بسته پیشنهادی  از سوی سرمایه‌گذار، در کمترین زمان ممکن بررسی و اقدام لازم به منظور تسهیل در فرایند سرمایه‌گذاری از سوی ادارات و دستگاه مربوطه انجام خواهد شد.

شاقعی افزود : جذب و حمایت از سرمایه گذاری به عنوان یک اولویت مهم کاری در رونق تولید و اشتغال در شهرستان موثر خواهد بود.

فرماندار کامیاران خاطرنشان کرد : خوشبختانه این شهرستان در بخش کشاورزی ، صنایع تبدیلی و دیگر بخش‌ها جاذبه های خوبی برای سرمایه گذاری دارد که ضمن حمایت از سرمایه گذاران انتظار هست مدیران دستگاه‌های مربوطه نیز نسبت به معرفی بسته های مطلوب سرمایه گذاری و ارائه مشوق‌های لازم اقدام نمایند.

در این جلسه مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کامیاران گفت : این مدیریت  شناسایی و دعوت از سرمایه گذاران در بخش کشاورزی و صنایع وابسته را به عنوان یک اولویت پیگیری و از سرمایه گذاری در این بخش استقبال ، تسهیل گری وحمایت خواهد کرد.

سپس خلیل تنها فعال اقتصادی در بخش مواد غذایی آمادگی خود را برای سرمایه‌گذاری در کامیاران اعلام و خواستار حمایت لازم از سوی مدیران شهرستان به منظور تسهیل در فرآیند سرمایه گذاری و احداث واحد تولیدی در زمینه صنایع تبدیلی و مواد غذایی شد .