شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ , ۰۶:۰۱:۲۰
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۵/۲۸ ساعت ۱۳:۵۱
لینک کوتاه مطلب:

فرماندار کامیاران در جلسه ستاد اربعین شهرستان خواستار تسریع در برپایی موکب شد

سومین جلسه شهرستانی ستاد اربعین به منظور بررسی آخرین اقدامات صورت گرفته در جهت فراهم کردن امکانات مورد نیاز حضور و تردد زائران اربعین در کامیاران برگزار شد.

سومین جلسه شهرستانی ستاد اربعین به منظور بررسی آخرین اقدامات صورت گرفته در جهت فراهم کردن امکانات مورد نیاز حضور و تردد زائران اربعین روز پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ در کامیاران برگزار شد.

در این جلسه با توجه به اینکه یکی از مسیرهای اصلی تردد زائرین همانند سنوات گذشته کامیاران اعلام شده است راه اندازی موکب به عنوان یکی از مهمترین اقدامات از سوی کیوان شافعی فرماندار شهرستان کامیاران مورد تاکید قرار گرفت.
فرماندار کامیاران ضمن اعلام آمادگی به منظور فراهم کردن شرایط مناسب حضور و تردد زائرین اربعین حسینی (ع) ،خواستار هماهنگی سریع  ادارات و مسئولان کمیته های این ستاد به منظور فراهم کردن مقدمات برپایی موکب شد.
رئیس ستاد اربعین شهرستان خاطر نشان کرد: تردد بیشمار زائرین از این مسیر یک ظرفیت برای معرفی هرچه بهتر جاذبه های فرهنگی و تاریخی کامیاران است که با بسیج امکانات و استفاده از نقش مردم منافع معنوی و اقتصادی مطلوبی به دنبال خواهد داشت.

باتمانی معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار و جانشین ستاد ، منتشلو رئیس تبلیغات اسلامی و دبیر ستاد گزارشی از آخرین اقدامات انجام شده در خصوص برنامه های کمیته ها را اعلام و ساعدی مسئول اچرایی موکب به جزئیات مورد نیاز برپایی موکب پرداخت.

منبری شهردار کامیاران نیز از آمادگی لازم برای برپایی موکب در مسیر خروجی شهر به سمت کرمانشاه خبر داد.

گفتنی است این جلسه به ریاست فرماندار و با حضور معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار،  جانشین انتظامی ، شهردار ، مسئولان تبلیغلات اسلامی ، ارشاد اسلامی ، صمت و هلال احمر و مسئول اجرایی موکب برگزار شد.