شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ , ۰۷:۱۴:۴۵
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۵/۲۶ ساعت ۲۱:۳۱
لینک کوتاه مطلب:

در گرامیداشت ۲۶ مرداد ماه ؛ از آزادگان شهرستان کامیاران تجلیل شد

به مناسبت 26 مرداد ماه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی مراسمی در محل سالن جلسات فرمانداری امروز چهارشنبه با حضور آزادگان شهرستان کامیاران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران امروز چهارشنبه ۲۶ مرداد ماه به مناسبت سالروز ورود افتخار آمیز آزادگان به میهن اسلامی مراسمی در محل فرمانداری و با حضور کیوان شافعی فرماندار ، امام جمعه ، فرماندهان سپاه و فراجا ، معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.

فرماندار شهرستان در این مراسم با تبریک این روز تاریخی گفت : ملت ایران خود را مدیون رشادت های شما آزادگان عزیز می داند و به آن افتخار می کنند.

کیوان شافعی افزود : از بدو شکل گیری نظام اسلامی به رهبری امام راحل دشمنان با ترفندهای مختلف سعی در نابودی این نظام الهی و مردمی داشتند که وقوع جنگ ۸ ساله تحمیلی بخشی از نقشه های شوم استکبار بر ضد ملت مسلمان ایران بود که به همت اراده پولادین غیورمردانی چون شما شکست وخواری نصیب آنان گردید.

شافعی تصریح کرد : آزادگان با تاسی از حضرت امام حسین(ع) هیچگاه در مقابل ظلم سر خم نکردند و با دفاع و مقاومت خود ثابت کردند نظام اسلامی حق است.

فرماندار کامیاران در ادامه با بیان رشادت ها و رنج و ظلم های دوران مشقت بار اسارت خاطر نشان کرد : آزادگان نمادی از استقامت و خانواده های آنان نمادی از صبر با کارنامه ای پرافتخار در حراست وحفظ آرمان های نظام وانقلاب جایگاه والا وارزنده دارند که امید هست همه مسئولان در مسیر ارزشمندی که این عزیزان طی کرده اند و همچنین خدمت صادقانه به نظام اسلامی موفق باشند.

در ابتدای این مراسم رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تبریک سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی گفت : آزادگان عزیز و خانواده های معزز آنان همواره پشتیبان و مدافع آرمان های نظام وانقلاب بوده اند.

وی به نقش کامیاران در دفاع از ایران اسلامی اشاره کرد و افزود : وجود تعداد زیادی شهید ، جانباز ، آزاده و رزمنده در این شهرستان بیانگر نقش آفرینی مردم این شهرستان در این راستا است.

در خاتمه این مراسم ضمن قرائت فاتحه به روح شهدا و آزادگانی که به جمع شهدا پیوسته اند از آزادگان گرانقدرکامیاران تجلیل به عمل آمد.