شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ , ۰۶:۵۹:۴۱
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۵/۲۵ ساعت ۲۱:۲۶
لینک کوتاه مطلب:

فرماندار کامیاران : رونق کارگاههای صنعتی اشتغالزا در چهارچوب اهداف و حوزه فعالیت شهرک صنعتی ضروری است

کیوان شافعی فرماندار شهرستان در جلسه بررسی مشکلات شهرک صنعتی کامیاران که با حضور معاون عمران و برنامه ریزی فرمانداری ، مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان و مسئولان و کارشناسان ذی ربط برگزار شد ، گفت : مسئولان شهرک صنعتی کامیاران بایستی به منظور رونق کارگاههای صنعتی اشتغالزا در چهارچوب اهداف معین شده تلاش و نظارت لازم را به عمل آورند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران به ریاست فرماندار کامیاران وبا حضور معاون عمران و برنامه ریزی فرمانداری ، مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان ، شهردار ، رئیس آبفا و مسئولان و کارشناسان مربوطه جلسه ای در محل فرمانداری و به منظور بررسی مشکلات این شهرک برگزارشد.

کیوان شافعی در این جلسه گفت : دستگاههای اداری تا جایی که قانون معین کرده باشد ملزم به همکاری با مسئولان شهرک صنعتی به منظور حل مسائل ومشکلات هستند.

وی افزود : رونق فعالیتهای صنعتی که زمینه ساز اشتغال و تولید مطلوب را فراهم کند مورد حمایت خواهد بود و انتظار هست مسئولان شهرک صنعتی با نظارت جدی در جهت توسعه کارگاههای صنعتی که در حوزه وظایف این قبیل شهرک ها فعالیت می کنند تلاش نمایند.

فرماندار کامیاران در ادامه افزود : در راستای حمایت از فعالیتهای شهرک صنعتی کامیاران اعتبار خاصی لحاظ شده است که امیدواریم با پیگیری مدیریت شرکت شهرک ها و جذب وهزینه کرد آن شاهد ارتقاء عملکرد در این بخش باشیم.

در این جلسه مسائل ومشکلات شهرک صنعتی در بخش های مختلف مورد بحث وبررسی قرار گرفت.