یکشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۲ , ۰۷:۲۵:۴۶
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۵/۲۳ ساعت ۲۰:۳۴
لینک کوتاه مطلب:

به مناسبت روز تشکل های و مشارکت های اجتماعی ، از سازمان های مردم نهاد و تشکل های اجتماعی فعال در کامیاران تجلیل شد

در مراسمی با حضور کیوان شافعی فرماندار شهرستان کامیاران ، معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار و مسئولان بهزیستی و کمیته امداد به مناسبت روز تشکل ها و مشارکت های اجتماعی ، از سازمان های مردم نهاد و تشکل های اجتماعی فعال در کامیاران تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صبح امروز یکشنبه ۲۳ مرداد ماه ۱۴۰۱ مراسمی به مناسبت روز تشکل ها ومشارکت های اجتماعی در محل سالن جلسات فرماندای و با حضور کیوان شافعی فرماندار شهرستان کامیاران ، معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار و مسئولان بهزیستی و کمیته امداد برگزار شد.

فرماندار کامیاران در این جلسه با تبریک روز تشکل ها ومشارکت های اجتماعی گفت : خوشبختانه در شهرستان کامیاران سازمان های مردم نهاد قدرتمندی وجود دارد که می توانند در کنار دستگاههای دولتی قدم های موثری در جهت اهداف خیرخواهانه بردارند.

کیوان شافعی افزود : در حال حاضر نزدیک به ۳۲ انجمن ، موسسه ، تشکل وسازمان مردم نهاد با مجوز دستگاههای مختلف در کامیاران فعالیت می کنند.

وی تصریح کرد : در خدمات این تشکل ها بر اساس شرح وظایف و اساسنامه تعریف شده انتظار هست به مناطق حاشیه شهر و روستاها نیز توجه  ویژه ای شود.

فرماندار کامیاران در ادامه با اشاره به بعضی از مشکلات مطرح شده توسط مسئولان این انجمن ها در خصوص مکان و امکانات لازم ضمن اشاره به اینکه سازمان های مردم نهاد بایستی متکی به حمایت های مردمی باشند تصریح کرد : در شهرستان مکان های بلا استفاده و همچنین ظرفیت مساجد وجود دارد که می توانند از این مکان ها بهره گیرند.

در خاتمه این نشست از مسئولان انجمن ها وتشکل های مردم نهاد فعال در شهرستان کامیاران تجلیل شد.

۲۳ مرداد ۱۴۰۱