شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ , ۰۵:۰۲:۴۹
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۵/۲۲ ساعت ۲۰:۱۰
لینک کوتاه مطلب:

فرماندار کامیاران در جلسه شورای اداری بخش موچش: مدیران در راستای عدالت و برابری به این بخش نگاه ویژه‌ای داشته باشند

فرماندار کامیاران در جلسه شورای اداری موجش گفت : برای جبران کمبودها در این بخش و در راستای عدالت و برابری لازم است مسئولان نگاه ویژه‌ای به این منطقه از شهرستان داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری روز شنبه ۲۲ مرداد ماه ۱۴۰۱ جلسه شورای اداری بخش موچش به ریاست کیوان شافعی فرماندار و با حضور معاون عمران و برنامه‌ریزی فرمانداری ، بخشدار ،امام جمعه ،فرمانده سپاه بخش و جمعی از مسئولان شهرستان و بخش در محل سالن اجتماعات آموزش و پرورش موجش برگزار شد.

فرماندار کامیاران در این جلسه بر لزوم توجه ویژه مسئولان به بخش موچش به منظور جبران کمبودها تاکید کرد.

کیوان شافعی با اشاره به هدف نظام اسلامی که همان خدمت عادلانه به مردم است ، گفت:  تمام تلاش ها بایستی به گونه ای باشد که در شان نظام اسلامی خدمات ارائه شود.

وی افزود : مدیران با داشتن روحیه جهادی و انقلابی ، استفاده بهینه از ظرفیت ها ، حضور در عرصه و بین مردم ، تسلط کافی به حوزه کاری و آمار و اطلاعات لازم ، داشتن برنامه و هماهنگی با سایر دستگاهها و مدیریت صحیح منابع می توانند  بسیاری از مشکلات را حل کنند.

فرماندارکامیاران تصریح کرد : تغییر و چرخش مدیریتی امری اجتناب ناپذیر است و در این راستا شایسته سالاری ، نظم و ترتیب ، قانون مداری ، مدیریت جهادی ، پاکدستی ، فساد ستیزی و مقابله با انسانهای فاسد مدنظر خواهد بود.

فرماندار کامیاران در خاتمه سخنان خود به اهمیت همکاری دستگاه‌ها و ادارات در بخش همانند شهرستان اشاره کرد واظهار داشت :  بخشدار نماینده حاکمیت و فرمانداری است و تمام روسای ادارات ملزم به همکاری با بخشدار در حیطه وظایف بخش بوده و در راستای هم افزایی و استفاده مطلوب از پتانسیل‌ها هماهنگی امورات با بخشداری لازم است.

بخشدار موچش در ابتدای این جلسه گزارشی از امکانات و پتانسیل‌های بخش موچش ارائه و امام جمعه موجش نیز به اهمیت انجام وظایف بر اساس خواسته نظام اسلامی و رسیدگی به مشکلات مردم اشاره و دیگر مسئولان نظرات خود را در این نشست در خصوص مسائل مختلف بخش اعلام کردند.