چهارشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۳ , ۰۱:۰۵:۴۱
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۵/۱۳ ساعت ۱۳:۳۹
لینک کوتاه مطلب:

فرماندار کامیاران : امر به معروف و نهی از منکر رسالت همه مسلمانان و باعث حفظ سلامت جامعه خواهد بود

کیوان شافعی در همایش فصلی امر به معروف و نهی از منکر کامیاران با اشاره به تاکید دین اسلام در این راستا ، گفت : اجرای فریضه امر به معروف ونهی از منکر رسالت همه مسلمانان و با هدف حفظ سلامت جامعه صورت می گیرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، همایش فصلی امر به معروف و نهی از منکر شهرستان کامیاران با حضور فرماندار ، فرمانده سپاه شهرستان ، معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ، بخشداران و اعضای شوراهای امر به معروف و نهی از منکر ادارات در محل سالن سینمای سپاه برگزار شد.

کیوان شافعی در این همایش با اشاره به تاکید دین اسلام و قانون اساسی در این راستا ، گفت : اجرای فریضه امربه معروف ونهی از منکر رسالت همه مسلمانان و با هدف حفظ سلامت جامعه صورت می گیرد.

وی افزود :همه افراد واجد شرایط خاص آمر به معروف و ناهی از منکر هستند ، اما مسئولان با توجه به وظیفه ای که بر عهده آنها گذاشته شده ملزم به ترویج امر به معروف ونهی از منکرمی باشند.

شافعی اظهار داشت :علم به معروف و منکر ، احتمال تاثیرگذاری ، در دستور کار قرادادن افرادی که اصرار بر گناه داشته باشند و مفسده به بار نیاورد از شروط خاص اجرای این فریضه است.

فرماندار کامیاران در ادامه دایره امر به معروف نهی از منکر را گسترده دانست و تصریح کرد:مراتب امر به معروف قلبی ، زبانی و در صورت لزوم عملی است که رعایت این موارد بر اساس دستورالعمل های قانونی مورد انتظار هست.

در ابتدای این مراسم سرهنگ ملکی فرمانده سپاه شهرستان از برگزار کنندگان این مراسم و حضور مسئولان وشوراهای ار به معروف و نهی از منکر در آن تقدیر کرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیز به تاریخچه و دلایل امر به معروف ونهی از منکر از نگاه دینی پرداخت.

در خاتمه مراسم ازتعدادی از فعالان این عرصه در شهرستان تجلیل به عمل آمد.

۱۱ مرداد ۱۴۰۱