یکشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۲ , ۰۷:۰۰:۵۶
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۵/۱۳ ساعت ۱۳:۴۵
لینک کوتاه مطلب:

فرماندار کامیاران ؛ مجموع اعتبارات شهرستان حدود ۱۲۸ میلیارد تومان است / مدیران دستگاهها در جذب و هزینه کرد به موقع اعتبارات تلاش نمایند

فرماندار شهرستان کامیاران در جلسه کمیته برنامه ریزی این شهرستان که با حضور محسن فتحی نماینده مردم در مجلس ، معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان وجمعی از مدیران استان وشهرستان برگزار شد ، گفت : مجموع اعتبارات این شهرستان در سال جاری 120 میلیارد تومان است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران ، جلسه کمیته برنامه ریزی این شهرستان ظهر روز چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ با حضور محسن فتحی نماینده مردم در مجلس ، معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان وجمعی از مدیران استان وشهرستان به منظور توزیع اعتبارات دستگاهها در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار کامیاران در این جلسه گفت : مجموع اعتبارات سال جاری شهرستان ۱۲۸ میلیارد تومان است.

کیوان شافعی بر لزوم جذب و هزینه کرد به موقع اعتبارات مشخص شده برای هر اداره توسط مدیران آن دستگاه تاکید کرد و افزود : در این زمینه مدیران در سطح شهرستان بایستی نهایت تلاش خود را با رایزی از طریق ادارات کل به عمل آورند.

فرماندار کامیاران در ادامه از افزایش اعتبارات بعضی از بخش ها خبر داد واظهار امیدواری کرد : با نظر مساعد سازمان مدیریت وبرنامه ریزی اعتبارات بیشتری به منظور تکمیل پروژه های نیمه تمام اختصاص یابد.

مسحن فتحی نماینده مردم در مجلس ، اظهار امیدواری کرد : روند خدمات رسانی به گونه ای باشد که مردم نسبت به آینده امیدوار باشند.

وی از پیگیری لازم به منظور جذب اعتبارات مورد نیاز پروژه های راه کریدور شمال غرب به جنوب غرب ، پایاب و تکمیل سدها ، احداث بیمارستان جدید و تجهیز بیمارستان فعلی به عنوان مصوبات سفر ریاست جمهوری خبر داد و خواستار توجه به این پروژه ها شد.

محمدی معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نسبت به تشریح بعضی از اعتبارات مشخص شده در بودجه سال جاری شهرستان پرداخت و گفت : ریز هرینه ها و میزان پیشرفت پروژه ها در سازمان مدیریت براساس برنامه رصد می شود.