شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ , ۰۵:۵۹:۰۴
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۵/۱۲ ساعت ۱۳:۲۹
لینک کوتاه مطلب:

فرماندار کامیاران ؛ مزایای جوانی جمعیت برای آحاد جامعه تشریح شود

کیوان شافعی در سومین جلسه ستاد حمایت از خانواده و جوانی جمعیت با اشاره به اینکه وجود جمعیت جوان فرصت بزرگی برای تداوم رشد وتوسعه کشور است ، گفت : دستگاههای مختلف بر اساس وظایفی که قانون برای آنها تکلیف کرده است در راستای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت با ابزارهایی که در اختیار دارند تلاش لازم را به عمل آورند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سومین جلسه ستاد حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به ریاست شافعی فرماندار و با حضور معاون سیاسی واجتماعی فرماندار و دیگر اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری روز سه شنبه ۱۱ مرداد ماه برگزار شد.

فرماندار کامیاران با اشاره به اثرگذاری جمعیت جوان به عنوان یک فرصت بزرگ در تداوم پیشرفت کشور ، گفت : دستگاههای مختلف بر اساس وظایفی که قانون برای آنها تکلیف کرده است در راستای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت با ابزارهایی که در اختیار دارند تلاش لازم به عمل آورند.

وی افزود : تلاش نیروهای جوان متخصص ، کاردان و متعهد در بخش های مختلف اثرگذار وتعیین کننده است.

کیوان شافعی خاطر نشان کرد : داشتن جمعیت جوان برای هر کشوری مزیت محسوب می شود واز ادارات فرهنگی انتظار می رود مزایای جوانی جمعیت را برای آحاد جامعه تشریح نمایند.

فرماندار کامیاران در ادامه بر لزوم ارائه برنامه ها و راهکارهای ادارات عضو این ستاد در راستای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به ویژه در زمینه ترویج در تسهیل امر ازدواج اعلام نمایند.