دوشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ , ۲۲:۵۵:۳۰
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۵/۶ ساعت ۲۰:۲۲
لینک کوتاه مطلب:

شورای برنامه ریزی محلات اسلامی شهرستان کامیاران با حضور فرماندار تشکیل جلسه داد

اولین جلسه شورای برنامه ریزی محلات اسلامی شهرستان کامیاران در سال جاری و جلسه ستاد امر به معروف شهرستان روز چهارشنبه 5 مرداد در محل سالن جلسات سپاه شهرستان وبا حضورشافعی فرماندار ، سرهنگ ملکی فرمانده سپاه ، معاون سیاسی واجتماعی فرماندار ، جانشینان سپاه وانتظامی شهرستان و جمعی از مسئولین ادارات برگزار شد.

کیوان شافعی فرماندار کامیاران در این جلسه با تقدیر از خدمات سپاه در بخش های مختلف به اهمیت وکارکرد مسجد ازصدر اسلام تا کنون پرداخت و گفت : تقویت جایگاه مسجد باعث ارائه خدمات بهتر و حل بسیاری از مشکلات و آسیب های اجتماعی خواهد شد.

فرماندار کامیاران افزود : مبنای حکومت اسلامی توسط پیامبر(ص) از مسجد گذاشته شده است چرا که در اسلام مسجد تنها محل عبادت نیست بلکه کانونی برای دیگر فعالیت ها از جمله : اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی ، عمرانی و دفاعی است.

وی در ادامه با اشاره به نزدیک شدن به هفته امر به معروف ونهی از منکر خواستار ابلاغ برنامه های مد نظر ستاد امر به معروف به دستگاههای شهرستان شد.

سرهنگ ملکی فرمانده سپاه شهرستان نیز در این جلسه به هدف از تشکیل شورای برنامه ریزی محلات اسلامی شهرستان پرداخت و گفت : این شورا به ریاست امام جمعه ، جانشینی فرماندار و دبیری سپاه وعضویت جمعی از ادارات تشکیل و قرار است بر اساس دستورالعمل های آن با هم افزایی ادارت در حل مشکلات و آسیب ها با محوریت مساجد اقدام نماید.

وی سپس با اشاره به در پیش بودن ایام محرم و هفته امر به معروف ونهی از منکر که مصادف با دهه اول محرم است بر لزوم تهیه وتدوین روز شمار هفته امر به معروف ونهی از منکر و برنامه ریزی جهت اجرای آن تاکید کرد.