سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ , ۲۰:۲۸:۱۴
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۵/۳ ساعت ۰۳:۵۱
لینک کوتاه مطلب:

فرماندار کامیاران فرا رسیدن هفته ملی مهارت را تبریک گفت

کیوان شافعی فرماندار شهرستان کامیاران با صدور پیامی هفته ملی مهارت و روز ملی کارآفرینی و آموزشهای فنی حرفه ای را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری متن پیام فرماندار شهرستان کامیاران به شرح زیر است:

 

به نام خدا

امروزه نقش آموزش های مهارتی، ایجاد اشتغال پایدار و کارآفرینی بر کسی پوشیده نیست و اهداف سازمان آموزش فنی و حرفه ای، اقدام در این زمینه ها به منظور اشتغال مهارت محور است.

در سالی که از سوی مقام معظم رهبری “مدظله العالی” به نام سال “تولید؛ دانش بنیان و اشتغال آفرین” نامگذاری شده است، دولت مردمی نیز ایجاد اشتغال و کارآفرینی را به عنوان یک اولویت در دستور کار قرار داده و از تمام ظرفیت ها در جهت تحقق شعار سال بهره خواهد گرفت.

انتظار هست در زمینه استفاده از شیوه های نوین و دانش روز در کسب مهارت های مورد نیاز جامعه تلاش مضاعف صورت گیرد و در این هفته که به نام هفته ملی مهارت نامگذاری شده است به تبیین اهمیت آموزش در کسب مهارت برای آحاد جامعه به ویژه جوانان پرداخته شود.

اینجانب فرارسیدن هفته ملی مهارت و ششم مرداد ماه روز ملی کارآفرینی و آموزشهای فنی و حرفه ای را به تمامی دست اندرکاران و تلاشگران عرصه مهارت آموزی کشور به ویژه کارکنان و مربیان زحمت کش فنی و حرفه ای شهرستان کامیاران تبریک عرض نموده و توفیق همگان را در راستای تحقق سیاست های نظام اسلامی در جهت توسعه اشتغال و بسط آموزشهای مهارتی از خداوند متعال مسالت دارم.

 

کیوان شافعی

فرماندار شهرستان کامیاران