پنج شنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۳ , ۱۰:۰۵:۴۶
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۴/۲۴ ساعت ۲۱:۳۹
لینک کوتاه مطلب:

فرماندار کامیاران

دولت مردمی باتمام توان در جهت خدمت به مردم وحل مسائل ومشکلات آنان گام بر می دارد

فرماندار کامیاران به عنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه با اشاره به پیشرفت های صورت گرفته و خدمات ارائه شده توسط نظام اسلامی به مردم به منظور ایجاد رفاه وآسایش آنان ، گفت : نظام ودولت مردمی که برخواسته از رای ونظر مردم است از تمام توان وظرفیت های خود به منظور رسیدگی به مسائل ومشکلات و مطالبات مردمی استفاده خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ، فرماندار کامیاران به عنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته ۲۴ تیر ماه ۱۴۰۱ با اشاره به پیشرفت های صورت گرفته و خدمات ارائه شده توسط نظام اسلامی به مردم به منظور ایجاد رفاه وآسایش آنان ، گفت : نظام ودولت مردمی که برخواسته از رای ونظر مردم است از تمام توان وظرفیت های خود به منظور رسیدگی به مسائل ومشکلات و مطالبات مردمی استفاده خواهد کرد.

وی ضمن تاکید لازم مبنی بر ایستادگی در برابر توطئه های دشمنان و حفظ وحدت وهمبستگی خاطر نشان کرد : اقتدار وپیشرفت ایران اسلامی باعث شده است دشمنان این مرز وبوم با استفاده ازحربه های مختلف ازبدو انقلاب تاکنون با جنگ وتحریم های اقتصادی در این مسیر مانع و در بین مردم وحکومت شکاف ایجاد نمایند که خوشبختانه با هوشیاری مردم و حکومت و حفظ اتحاد وهمگرایی به عنوان رمز موفقیت دشمنان راه به جایی نبرده اند.

فرماندار کامیاران درادامه به اجرای برنامه های مختلف توسط دولت آیت الله رئیسی به منظور کاهش فاصله طبقاتی و مقابله با فساد اشاره کرد و افزود : مردمی کردن یارانه ها در چند ماه اخیر وپرداخت یارانه مستقیم کالا به مردم تحت عنوان جراحی اقتصادی به منظور ایجاد عدالت اجتماعی وافزایش قدرت خرید دهک های پایین جامعه بخشی از این برنامه ها بود که امیدواریم با همکاری مردم این طرح به اهداف خود برسد.

شافعی سپس با بیان ظرفیت ها وپتانسیل های شهرستان کامیاران در زمینه اشتغال وکارآفرینی و همچنین مشکلات ونارسائیها از جمله کمبود آب شرب ، گفت : به عنوان نماینده دولت و خدمتگزار مردم خوب این شهرستان تمام تلاش خود را بکار خواهم گرفت تا حلقه مفقوده شهرستان یعنی اشتغال پایدارایجاد وسایر مشکلات مرتفع شود.

وی با اشاره به سفر ریاست محترم جمهوری وهیئت دولت به کردستان در هفته گذشته افزود : درسفرنماینده ویژه رئیس جمهور به شهرستان لیستی از پروژه های نیمه تمام ارائه وقرار شد اعتبارات خاصی به منظور تکمیل این پروژه ها اختصاص یابد.

نماینده عالی دولت در کامیاران در ادامه گفت : یکی از آسیب هایی که جامعه را تهدید می کند و ضررهای اقتصادی زیادی نصیب جامعه نموده است وبایستی از سوی خانواده ها با حساسیت خاصی با آن برخورد شود مواد مخدر است که امیدواریم با فرهنگسازی و همراهی مردم در جهت ریشه کنی آن گام برداریم.

فرماندار کامیاران سپس از حفظ عفاف و حجاب به عنوان دستور دینی واخلاقی نام برد و خواستار حفظ وترویج آن در جامعه شد.

کسوان شافعی در خاتمه سخنان خود فرارسیدن ۲۵ تیر ماه روز تامین اجتماعی وبهزیستی را تبریک گفت.

گفتنی است نماز جمعه این هفته کامیاران به امامت ماموستا فروتن برگزار شد.

در پایان مراسم با دستور فرماندار میزخدمت دستگاههای اداری به منظور رسیدگی فوری به مسائل ومشکلات مردم در محل مسجد جامع برپا شد.