سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ , ۲۱:۲۴:۴۲
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۴/۱۸ ساعت ۰۳:۰۹
لینک کوتاه مطلب:

وزیر بهداشت : از پیگیری مسائل ومشکلات حوزه بهداشت ودرمان شهرستان کامیاران خبر داد

دکتر بهرام عین اللهی نماینده ویژه رئیس جمهور و وزیر بهداشت در چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان کامیاران که ظهر امروز 17 تیر ماه در محل فرهنگسرا برگزار شد ، گفت : مسائل ومشلات مطرح شده در حوزه بهداشت ودرمان پیگیری خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران ، نماینده ویژه رئیس جمهور و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور در جلسه شورای اداری این شهرستان از شناسایی و بررسی مشکلات حوزه کاری خود در استان کردستان به ویژه شهرستان کامیاران خبر داد و اظهار داشت: مطالبات مطرح شده به محضر رئیس‌جمهور و هیئت دولت منعکس و در خصوص کاستی‌های این حوزه پیگیری لازم به عمل خواهد آمد.

وی در خصوص مشکل ماندگاری پزشکان، از تلاش برای رفع این مشکل و برنامه‌های تسهیل در پذیرش دستیار تخصصی با سهمیه خاص منطقه و تعهدات آنان خبر داد.

دکتر عین‌اللهی با بیان اینکه تقویت بیمه‌ها از خواسته‌های اصلی رئیس‌جمهور است، تصریح کرد: به همین دلیل دستور داده شده تا سازمان برنامه و بودجه ۸هزار میلیارد تومان به بیمه‌ها اختصاص دهد.

فرشادان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در شورای اداری شهرستان کامیاران و در سخنانی به بیان مسائل ومشکلات استان کردستان وشهرستان کامیاران پرداخت وبر لزوم رسیدگی به این مشکلات تاکید کرد.

نماینده مردم شهرستان های سنندج ، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی به اقدامات و تلاش های صورت گرفته به منظور احداث بیمارستان ۱۰۰ تختخوابی در کامیاران به عنوان یکی از اولویت ها در این شهر پرداخت و از نماینده ویژه رئیس جمهور و وزیر بهداشت خواست در خصوص تکمیل این پروژه درمانی با سرعت اقدام شود.