چهارشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۳ , ۰۰:۲۲:۱۲
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۳/۲۴ ساعت ۱۵:۴۷
لینک کوتاه مطلب:

برگزاری جلسه هماهنگی وبرنامه ریزی کنکورسراسری در کامیاران

فرماندار کامیاران در جلسه هماهنگی وبرنامه ریزی برگزاری کنکور سراسری در کامیاران با اشاره به اهمیت آزمون سراسری گفت : این رقابت آموزشی، سرنوشت دانش آموزان را بعد از سالها تلاش و کوشش رقم میزند به همین دلیل بایستی با تدابیرلازم زمینه حضور داوطلبان به بهترین صورت ممکن در حوزه های امتحانی فراهم شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، فرماندار کامیاران در جلسه هماهنگی وبرنامه ریزی برگزاری کنکور سراسری در کامیاران با اشاره به اهمیت آزمون سراسری گفت : این رقابت آموزشی، سرنوشت دانش آموزان را بعد از سالها تلاش و کوشش رقم میزند به همین دلیل بایستی با تدابیرلازم زمینه حضور داوطلبان به بهترین صورت ممکن در حوزه های امتحانی فراهم شود.

شافعی افزود: موفقیت هریک از دانش آموزان باعث افتخار همه ما وبی تاثیردرآینده شهرستان نخواهد بود بنابراین از ادارات انتظار هست با همکاری وهماهنگی با آموزش وپرورش مسائل و حواشی برگزاری کنکور از جمله: محل برگزاری، سیستم سرمایشی ،نظم و امنیت، رعایت نکات  بهداشتی، ایجاد فضای امن و آرام و بدون استرس را مد نظر قرار داده تا این آزمون به بهترین شکل برگزار گردد.

مدیر آموزش وپرورش کامیاران گفت : آزمون سراسری  در طول ۴ روز و در ۸ حوزه امتحانی برگزار خواهد شد.

گفتنی است در روزهای برگزاری کنکور احتمال محدودیت های ترافیکی در نزدیکی بعضی از حوزه های امتحانی با هدف حفظ آرامش داوطلبان برقرار خواهد شد.

۲۳ خرداد ۱۴۰۱