شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ , ۰۶:۲۳:۵۶
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۳/۱۲ ساعت ۱۱:۵۹
لینک کوتاه مطلب:

فرماندار جدید شهرستان کامیاران معرفی شد

در مراسمی با حضورمهدی رمضانی معاون سیاسی وامنیتی استانداری کردستان از الماسی تقدیر وشافعی به عنوان فرماندار جدید کامیاران منصوب شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران ، عصر روز چهارشنبه ۱۱خرداد ماه در محل فرهنگسرای کامیاران و درجلسه شورای اداری شهرستان با حضور مهدی رمضانی معاون سیاسی ، امنیتی واجتماعی استانداری کردستان فرماندار جدید کامیاران معرفی شد.

معاون سیاسی وامنیتی استاندار کردستان در این جلسه به ظرفیت های شهرستان کامیاران در زمینه کشاورزی و گردشگری اشاره و بر لزوم تقویت زیرساخت های این شهرستان در راستای توسعه وتعالی بیشتر تاکید کرد.

وی خاطر نشان کرد : فرماندار جدید شهرستان دارای برنامه است که بایستی شکل عملیاتی با کمک همگان به خود بگیرد و ما هم توجه ویژه ای به شهرستان کامیاران خواهیم داشت.

در ادامه حکم کیوان شافعی به عنوان فرماندار جدید شهرستان اعطاء گردید.

مسعود الماسی فرماندار سابق در ابتدا گزارشی از عملکرد خود در طول خدمت در این شهرستان ارائه و کیوان شافعی فرماندار جدید این شهرستان به ارائه برنامه های خود پرداخت وخواستار همکاری ادارات به منظور اجرای این برنامه ها شد.

گفتنی است مسعود الماسی از۸ خرداد ماه ۱۳۹۷ تا امروز چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ به مدت ۴ سال و ۳ روز درکسوت فرمانداری کامیاران فعالیت داشت.